Reklama
aplikuj.pl

Powstanie replika roweru z Pokemon Red and Blue, o której nie macie co marzyć

replika roweru z Pokemon Red and Blue, replika roweru z Pokemon

W oryginalnej grze Pokemon Red i Blue na Game Boy z 1996 roku, którą obecnie można grać Na Nintendo 3DS, jednym z elementów rozrywki stał się rower. Dwukołowiec, będący najwyraźniej ważnym symbolem dla Pokemon, bo ta postanowiła, że replika roweru z Pokemon Red and Blue powstanie i zostanie przekazana jednemu szczęśliwcu w Japonii w ramach loterii.

Replika roweru z Pokemon, to nie żart. To święto kamienia milowego na koncie firmy Pokemon

Replika roweru z Pokemon Red and Blue będzie bazować na charakterystycznych elementach, które gracze Pokemon doskonale znają. Przynajmniej jeśli w toku swojej przygody nazbierali cały milion dolarów na jego zakup albo zdobyli specjalny voucher, który zapewniał wirtualny rower za darmo. To tłumaczy zabawę związaną z repliką, jako że akurat firma Pokemon dobiła na Twitterze do milionów obserwujących.

Czytaj też: Dzięki SwitchGrade nachylenie siodełka rowerowego jest kwestią płynną

Rower finalnie trafi do jednego zwycięzcy, który śledzi oficjalne konto i udostępni na swoim koncie opisany w regulaminie post do 3 sierpnia 2021 roku. Finalnie jednak szczęśliwiec będzie mógł tylko pocieszyć oko wygraną, bo replika roweru z Pokemon Red and Blue ozdobiona naturalnie całą masą nawiązań do Pokemon, nie będzie nadawać się do jazdy.