Reklama
aplikuj.pl

CANAL+ online i Netflix w jednej, połączonej ofercie

CANAL+ online i Netflix w jednej, połączonej ofercie

Dwa serwisy streamingowe w jednej ofercie i za jedną opłatą? taką ofertę wprowadził właśnie w Polsce CANAL+, bo wybierając nową opcję możemy mieć dostęp do ich serwisu online i do Netflixa w jednym miejscu.

Serwisy CANAL+ online i Netflix w połączonej ofercie już od 2 sierpnia

Na rynku mamy sporo serwisów streamingowych, a z roku na rok ich liczba stale rośnie. Chcąc subskrybować je wszystkie musimy liczyć się z wysokimi opłatami łącznymi, a samo opłacanie jest dość niewygodne – za każdy serwis płacimy w różnym momencie, przez co trudniej zarządzać wydatkami. Jednak jeśli chcecie subskrybować CANAL+ online i Netflix mamy dla Was świetną wiadomość. Oba serwisy znajdziecie od dzisiaj w jednym pakiecie.

Strategią CANAL+ jest bycie agregatorem treści. Współpracę z Netflixem zaczęliśmy od wspólnej oferty dla klientów telewizji satelitarnej, a dziś rozszerzamy ją na pole naszego serwisu online. Dzięki tej kooperacji dajemy klientowi najlepszą ofertę w najkorzystniejszej cenie

– mówi Edyta Sadowska, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalna CANAL+ w Polsce.

Czytaj też: Leitz Phone 1, to pierwszy smartfon Leica

Teraz w ramach jednej opłaty będziemy mieli dostęp do wszystkiego, co oferuje zarówno Canal+ jak i Netflix. Cena miesięcznej subskrypcji wyniesie 40 zł w pierwszym miesiącu oraz 65 zł w kolejnych. Za dostęp do oferty można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie.