Reklama
aplikuj.pl

Polski Ghostrunner dostępny za darmo. Bardzo pozytywne recenzje gry

ghostrunner

Nie graliście jeszcze w Ghostrunner? Teraz macie do tego idealną sytuację! Produkcja została znacząco przeceniona.

Ghostrunner – niebo speedrunnerów

Ghostrunner dostępny jest w promocji… idealnej? Gra od polskich deweloperów zaoferowała graczom miks Mirror’s Edge, Hotline Miami i cyberpunkowych klimatów. Sami twórcy opisują produkcję słowami…

Ghostrunner zapewnia wyjątkowe wrażenia dla jednego gracza: szybką, brutalną walkę i oryginalną scenerię, która łączy science fiction z postapokaliptycznymi motywami. Opowiada o świecie, który już się skończył, i jego mieszkańcach walczących o przetrwanie

…i chyba nie da się w krótszy sposób, lepiej opisać tego, co czeka na Was w tym tytule. Rzućcie okiem na zwiastun.

Czytaj też: Xbox Game Pass traci GTA V, a to nie jedyna gra

Ghostrunner w promocji

Tytuł zdobył uznanie graczy i recenzentów, którzy wystawili grze wysokie noty. Na Steam nie tylko ostatnie, ale i wszystkie recenzje są „Bardzo pozytywne”, co zdecydowanie zachęca do kupna gry. Co jednak, jeśli nie macie pewności, czy na pewno produkcja się Wam spodoba? Lepszego momentu na komputerach PC raczej długo nie będziecie mieli!

Czytaj też: Granie na Linuxie rośnie w siłę. Statystyki Steama wskazują to jasno

Ghostrunner jest bowiem dostępny na Steam przez dwa dni za darmo. Jest to jedna z tych promocji, w której gra niestety po tym czasie znika z Waszej biblioteki i musicie za nią zapłacić. Jeśli jednak uwiniecie się dość szybko z grą, to być może zdążycie przejść ją całą.

Jeśli produkcja się Wam spodoba, ale wiecie, że nie zdążycie jej przejść, to możecie zakupić grę w dość niezłej przecenie. Ghostrunner kosztuje w tej chwili tylko 62 złote co jest przeceną o 50 procent w stosunku do standardowych 124 złotych. Do gry dostępne są również dwa dodatki DLC. Za Winter Pack zapłacimy teraz tylko 3,99 zł, a za Metal OX Pack – 10,49 zł.

Przyszłość Ghostrunnera

Sama gra była jeszcze rozwijana długi czas po swojej premierze. Tytuł zadebiutował 27 października 2020, a twórcy jeszcze w maju komunikowali się z fanami w sprawie rozwoju gry. Nie można również zapominać o tym, że zapowiedziano już nawet drugą odsłonę młodej marki. Ghostrunner 2 tworzony jest na komputery PC, a w przypadku konsol – już tylko na aktualną generację konsol, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S. Niestety, data wydania produkcji nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że za drugą część odpowiadają ci sami, polscy twórcy.