Reklama

Polsat Box Go i Polsat Go – serwisy i aplikacje VOD i telewizji online

Polsat Box Go i Polsat Go – serwisy i aplikacje VOD i telewizji online

Grupa Polsat Plus rozwija swoje serwisy i aplikacje internetowe oferując Polsat Box Go i PolsatGo, dwie usługi, które dadzą nam szeroki dostęp do treści online.

Polsat wprowadza bardzo szerokie zmiany. Na rynek wchodzi więc Polsat Box Go, usługa, która od września zastąpi Iplę i Cyfrowy Polsat Go oferując treści w modelu abonamentowym, a także Polsat Go, czyli nowy serwis, który w zamian za oglądanie reklam będzie darmowy.

Nasi klienci i widzowie chcą mieć swoje treści i dostęp do nich „tu i teraz”, chcą mieć ich pełen wybór, korzystać z nich gdzie, kiedy i na jakim urządzeniu chcą. Polsat Box Go i Polsat Go to dwie świetne aplikacje i serwisy, z bardzo bogatą ofertą do oglądania, nowymi funkcjami, bardzo prostym, przyjaznym wyglądem i wygodne w korzystaniu. ‘Go’ w nazwie oznacza, że możesz oglądać swoje ulubione treści, gdzie chcesz i kiedy chcesz, bo są dla Ciebie dostępne online

– mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

Polast Box Go

W ramach tej usługi dostaniemy dostęp do ponad 100 kanałów TV, sportu, filmów, seriali, programów informacyjnych i rozrywkowych, a także treści dla dzieci. Treści oferowane będą odpłatnie, bez reklam. Abonenci platformy Polsat Box (czyli wcześniej Cyfrowego Polsatu) w ramach posiadanych pakietów telewizyjnych i ofert będą mieli dostęp do Polsat Box Go bez dodatkowych opłat. Dotychczasowi posiadacze płatnych pakietów w Ipli i Cyfrowy Polsat Go, będą mieli je nadal dostępne w ramach Polsat Box Go. Dostęp do oferty kilku prostych pakietów będzie mógł wykupić każdy chętny, nawet niebędący abonentem Polsat Box.

Czytaj też: Startuje nowa platforma streamingowa. Co oferuje Viaplay?

Jeśli będziemy chcieli dzielić usługę z domownikami, bez problemu każdy z nich będzie mógł założyć swoje subkonto. Dla osób, które chcą oglądać treści w trybie offline również dodano taką opcję.

Polsat Box Go będzie dostępny pod adresem polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, a także na dekoderach. Jeśli posiadacie Iplę, to musicie pobrać nową aplikację, ale ta Cyfrowego Polsatu zaktualizuje się sama.

Polsat Go

To zupełnie nowa aplikacja, która umożliwi oglądanie treści Telewizji Polsat bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jedyne co trzeba będzie zrobić, to obejrzeć reklamy. W ramach usługi obejrzymy ulubione seriale emitowane na Polsacie. Co istotne, Polsat Go wystartuje jeszcze w tym miesiącu, a dostęp do niego będzie można mieć na wielu urządzeniach.

Czytaj też: Netia wprowadza hybrydowy internet 2w1. Tego jeszcze w Polsce nie było

Nowy serwis Polsat Go będzie dostępny pod adresem polsatgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV. Nowe aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV.

Polsat Go powstaje dla widzów – będą mieli dostęp do programów z różnych anten Telewizji Polsat, gdzie, kiedy i na jakim urządzeniu chcą. Otrzymają pełen wybór, a my zapewnimy im najlepsze treści – filmy, seriale, programy rozrywkowe znane z naszych kanałów. To ogromna zmiana dla nas – widzowie będą mogli oglądać nasze programy już nie tylko w telewizji, ale także w internecie, w specjalnej, nowej aplikacji i w serwisie Polsat Go, stworzonych wyłącznie dla treści z anten Telewizji Polsat


– mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.