Reklama
aplikuj.pl

Netia wprowadza hybrydowy internet 2w1. Tego jeszcze w Polsce nie było

Netia wprowadza hybrydowy internet 2w1. Tego jeszcze w Polsce nie było

Operatorzy oferują nam bardzo szeroki dostęp do ofert internetu stacjonarnego i mobilnego. Netia jednak poszła o krok dalej, tworząc internet hybrydowy 2w1, czyli wyjątkowe połączenie dla lepszego komfortu i większej wydajności.

Czym jest hybrydowy internet 2w1 od Netii?

Nowa oferta przygotowana przez Netię to połączenie stacjonarnego dostępu do internetu na miedzianych łączach Netii z internetem mobilnym LTE z routerem ODU-IDU 300. Dzięki antenie wewnętrznej, która poprawia parametry, można korzystać z transferu o prędkości do 300 Mb/s.

Czytaj też: Vivo patentuje smartfon z kaskadowym aparatem

Netia intensywnie inwestuje w modernizację sieci do szybkości światłowodowej 1 Gb/s. Dla domów jednorodzinnych i mieszkań będących poza zasięgiem światłowodu przygotowaliśmy nowatorskie rozwiązanie zwiększające prędkość Internetu. Jest to kolejny krok umożliwiający naszym klientom maksymalizację prędkości usług dostępowych na bazie już istniejącej infrastruktury stacjonarnej i sieci komórkowej. Jestem przekonany, że tak atrakcyjnie wyceniona, sprytna usługa znacząco poprawi komfort korzystania z Internetu wielu użytkownikom.

– powiedział Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny Obszaru B2C w Netii.

Jak podkreśla Netia, „router WiFi sprytnie dzieli ruch, żonglując poszczególnymi sesjami internetowymi”.

Ceny za ofertę zaczynają się od 65 zł miesięcznie. Dokładniej w takiej ofercie jest stacjonarny Internet Max 20/50 /100 Mb/s za 40 zł miesięcznie plus 25 zł miesięcznie za Internet LTE. Jeśli zdecydujecie się na umowę na 24 miesiące, to pierwszy miesiąc jest za darmo. Co istotne, zestaw ODU-IDU 300 daje co miesiąc 100 GB transferu do wykorzystania w ciągu dnia, a także 200 GB w godzinach od 1:00 do 8:00.

Czytaj też: CANAL+ online i Netflix w jednej, połączonej ofercie

Jeśli zaś posiadacie juz internet stacjonarny Netii, to możecie przedłużyć umowę na kolejne 24 miesiące na obecnych warunkach i dokupić zestaw ODU-IDU 300 płacąc za niego dodatkowe 25 zł miesięcznie.