Reklama

Wydajność Honor Magic 3 ujawniona. Jest też zwiastun

Wydajność Honor Magic 3, Honor Magic 3 Geekbench, wyciek Honor Magic 3, Honor Magic 3, Magic 3, zwiastun Honor Magic 3

Tym razem na temat Honor Magic 3 mamy dla Was tak naprawdę dwie ważne informacje. Ten smartfon doczekał się bowiem zarówno oficjalnego zwiastuna w formie wideo, jak i również wycieku w Geekbench, który wyjawił wydajność Honor Magic 3.

Wydajność Honor Magic 3 ujawniona w Geekbench

Po raz kolejny możemy zobaczyć jak prezentuje się Honor Magic 3 dzięki oficjalnemu zwiastunowi, ale ten znów pokazuje nam jedynie jego przedni panel. Potwierdza się więc, że smartfon otrzyma zakrzywiony na krawędziach wyświetlacz oraz podwójny aparat umieszczony w owalnym wycięciu. Producent zaprezentował też krótką wizualizację w formie animacji, przedstawiającą układ chłodzenia, który zajmie się trzymaniem temperatury Snapdragona 888 Plus w ryzach.

Czytaj też: Poznaliśmy ceny Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, zegarków Galaxy Watch4 i słuchawek Galaxy Buds2

Honor Magic 3

Sam tył Honor Magic 3 przestał też być dla nas małą tajemnicą, ponieważ dyrektor generalny George Zhao w ostatnim czasie zaprezentował jego pięć aparatów ustawionych w kształcie litery M, ujawniając też wiele funkcji związanych ze sztuczną inteligencją. Pokazał przy okazji plecki smartfona w całej okazałości, a z przecieków wiemy, że tam znajdzie się główny aparat 50 Mpx, trzy aparaty 64 Mpx oraz czujnik głębi 2 Mpx lub ToF.

Czytaj też: Realme MagDart oficjalnie. Ładowanie wchodzi na nowy poziom

Honor Magic 3 pojawił się jeszcze w Geekbench pod numerem modelu ELZ-AN10. Smartfon uzyskał w teście jednordzeniowym 3556 punków, a w wielordzeniowym 10257 punktów. Możemy zauważyć także, że pojawi się on z 8 GB pamięci RAM oraz system operacyjnym Android 11. Nowość zostanie zaprezentowana 12 sierpnia, ale oczekujemy, jak zawsze, na jeszcze więcej przedpremierowych informacji.