Reklama

Realme MagDart oficjalnie. Ładowanie wchodzi na nowy poziom

Realme MagDart, bezprzewodowa ładowarka magnetyczna, MagDart, MagDart ładowarka, premiera Realme MagDart

Kiedyś trudno było sobie pomyśleć, żeby producenci robili tyle szumu wokół swoich ładowarek, a tu proszę. Coraz częściej słyszymy o nowych ładowarkach o jeszcze bardziej imponującej mocy ładowania, ale Realme MagDart, to coś innego. To nie tylko kolejna forma ładowania smartfonów marki, a swoisty ekosystem, którzy z samego procesu ładowania próbuje uczynić swojego rodzaju kunszt.

Premiera ekosystemu MagDart, czyli ładowarki 50 W i 15 W oraz power banku. To jednak nie wszystko

Ostatnio słyszeliśmy, że bezprzewodowa ładowarka magnetyczna MagDart trafi jako pierwsza do modelu Realme Flash, ale teraz okazało się, że jest to tylko smartfon koncepcyjny. Firma ogłosiła natomiast, że Ci, którzy posiadają Realme GT będą mogli korzystać z MagDart jako pierwsi. Jak to jest możliwe? Do sprzedaży trafi bowiem specjalne etui, które oferuje wbudowany system magnetyczny. Możliwe, że MagDart Case będzie dostępny z czasem dla innych kompatybilnych modeli.

Czytaj też: Google oficjalnie o Pixel 6 i wyjątkowym chipsecie Tensor

Potężna bezprzewodowa ładowarka MagDart o mocy 50 W z wbudowanym wentylatorem ma być w stanie naładować baterię o pojemności 4500 mAh w niecałą godzinę, czyli podobnie jak przewodowa ładowarka SuperDart o mocy 50 W. To czyni ją z kolei najszybszą na świecie bezprzewodową ładowarką magnetyczną.

Czytaj też: Vivo patentuje smartfon z kaskadowym aparatem

Jeśli jednak wolelibyście coś bardziej praktycznego, to dobrym wyborem może okazać się ładowarka MagDart 15 W o grubości równej 3,5 mm. Dzięki specjalnej konstrukcji Realme zadbał o jej kompaktowe rozmiary i rozwiązanie problemów z temperaturą. Ładowarka ta ma być w stanie naładować smartfon od 0% do 100% w ciągu 90 minut.

Firma zaprezentowała także Powerbank MagDart 2w1, który może służyć jako stacja dokująca, podczas używania go ze specjalną podstawką.

Tyle byłoby, jeśli idzie o najważniejsze moduły w całej rodzinie gadżetów MagDart od Realme. Chociaż firma nie podaje dokładnych cen i planów wprowadzenia ich na rynek, ujawniła jeszcze MagDart Beauty Light i MagDart Wallet. To kolejno składana lampa doświetlająca z myślą o zdjęciach selfie i forma portfela, mieszcząca do trzech kart kredytowych z małą podstawką.