Reklama
aplikuj.pl

Pełna specyfikacja Galaxy Buds2 Samsunga wyciekła

specyfikacja Galaxy Buds2, Samsung Galaxy Buds2, Galaxy Buds2

Jeśli lubujecie się w słuchawkach TWS Samsunga, to z pewnością śledzicie przecieki związane z nowymi Budsami. Tym razem mamy dla Was kolejną cegiełkę związaną z nimi, bo ujawniona została właśnie szczegółowa specyfikacja Galaxy Buds2. Nieoficjalna oczywiście, ale zapewne nie mija się z prawdą.

Specyfikacja Galaxy Buds2 Samsunga. Wiemy już praktycznie wszystko

Samsung zaprezentuje 11 sierpnia dwa składane smartfony (Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3), dwa smartwatche (Galaxy Watch4 i Watch4 Classic) oraz słuchawki Galaxy Buds2, których specyfikacja właśnie została ujawniona. O tych wszystkich urządzeniach wiemy już praktycznie wszystko, więc ich oficjalna prezentacja będzie jedynie formalnością. Sprawdźmy więc, co mogą zaoferować nam Galaxy Buds2.

Czytaj też: Realme MagDart oficjalnie. Ładowanie wchodzi na nowy poziom

ANC w Galaxy Buds2, Samsung Galaxy Buds2, Galaxy Buds2, cena Galaxy Buds2, specyfikacja Galaxy Buds2, ANC Galaxy Buds2,

Słuchawki kosztujące 159 euro (około 720 złotych) będzie można sparować z dowolnym urządzeniem za pomocą Bluetooth 5.2. Każda słuchawka zostanie wyposażona w baterię o pojemności 61 mAh, podczas gdy etui ładujące dostarczy 472 mAh. Jeśli chodzi o dokładną żywotność baterii, to ma ona pozwolić nam na 5 godzin odtwarzania z włączonym ANC, a bez niego czas ten wydłuży się do 8 godzin. Wraz z etui ładującym możemy liczyć na 13 godzin (z ANC) godzin oraz 20 godzin (bez ANC). Samo ładowanie słuchawek przez 5 minut ma umożliwić im pracę do 55 minut.

Czytaj też: Nowe smartwatche Samsunga w szczegółach. Co wiemy o Galaxy Watch4?

Każda słuchawka ma tak naprawdę nie jeden, a dwa przetworniki, bo 11-milimetrowy woofer i 6,5-milimetrowy tweeter. Ponadto te wykończone na błysk Galaxy Buds2 oferują jeszcze tryb Ambient Mode, trzy mikrofony, obsługę ładowania Qi, stopień ochrony IPX7, a sprzedawane będą w pięciu opcjach kolorystycznych.