Reklama
aplikuj.pl

Nawigacja T-Mobile przez 60 dni za darmo

Nawigacja T-Mobile przez 60 dni za darmo

Z okazji cotygodniowej akcji Happy Fridays, T-Mobile przygotowało prezent dla swoich klientów, którzy zamierzają wybrać się w podróż. Nawigacja T-Mobile będzie dostępna dla nich za darmo, aż przez 60 dni.

Nawigacja T-Mobile pomoże zaplanować podróż

Szykujecie w najbliższym czasie jakąś wycieczkę po Polsce? Jeśli tak i przy okazji jesteście też klientami T-Mobile, to zainteresuje Was prezent, jaki operator przygotował w ramach akcji Happy Fridays. By zapewnić swoim klientom jak najlepsze wrażenia z wakacji oferuje im bezpłatny dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”, z której można korzystać aż przez 60 dni od momentu aktywacji.

Czytaj też: Nowe urządzenia Huawei wchodzą do Polski, a wraz z nimi atrakcyjne promocje

Aktywować ją można od 6 do 8 sierpnia w aplikacji „Mój T-Mobile”. Użytkownicy taryfy GO! mogą to zrobić wysyłając SMS o treści „NAWIGACJAHF” na bezpłatny numer 8017. Pamiętajcie jednak, że po promocyjnym okresie 60 dni usługa jest płatna. W przypadku klientów abonamentowych koszt wynosi 12 zł za 30 dni, zaś klienci na kartę i MIX płacą 3 zł za 7 dni. Jeśli więc nie będziecie chcieli dalej z niej skorzystać, wyślijcie bezpłatnego SMS-a na numer 8017 o treści:

  • „NAWIGACJA ANULUJ” – dla abonentów
  • „NAWIGACJA7 ANULUJ” – dla użytkowników MIX i na kartę.