Reklama
aplikuj.pl

Spójrzcie na nowe zdjęcia i render BMW X1 nowej generacji

zdjęcia i render BMW X1 nowej generacji, BMW X1 nowej generacji, render BMW X1 nowej generacji, BMW X1 2022

Właśnie mamy okazję rzucić okiem zarówno na świeżutkie zdjęcia, jak i render BMW X1 nowej generacji, który będzie nieco większy niż jego obecna generacja. Wiemy, że choć otrzyma zmodyfikowaną wersję platformy BMW z napędem na przednie koła, to jego sylwetka praktycznie pozostanie bez zmian.

Najnowsze materiały na temat BMW X1 nowej generacji przedstawiają więcej szczegółów ogólnego projektu tego crossovera, który doczekał się już nowych przednich i tylnych świateł. Z przodu jego osłona chłodnicy nie powiększy się wedle prawideł nowych wertykalnych „wielkich ner”, a zmiany sprowadzą się do nowych zderzaków, świateł, lusterek bocznych oraz samej kabiny.

Czytaj też: Pierwsza autonomiczna jazda Arrival Van bez kierowcy. Wkrótce pojazd podbije drogi

Dzięki nowym zdjęciom szpiegowskim powstał najbardziej szczegółowy, jak dotąd render BMW X1 nowej generacji

Ten dokładnie model pojawił się ze sportowym wyglądem dolnej części zderzaka, sugerując wygląd pakietu M Sport, ale wedle samych fotografów (via Motor1) był to tradycyjny model z silnikiem spalinowym (najpewniej diesla). Na podstawie powyższych zdjęć szpiegowskich projektantowi Magnus.Concepts udało się stworzyć render, który próbuje odpowiedzieć, jak dokładnie będzie wyglądać BMW X1 nowej generacji. Szczególną uwagę warto zwrócić na nowe reflektory, większe kratki na przodzie i klamki drzwi.

Czytaj też: Premiera Solectrac e70N. Oto elektryczny traktor droższy od Modelu 3 Tesli

Wchodząc w szczegóły premiery, w dniu debiutu X1 nowej generacji pojawi się też w wersji całkowicie elektrycznej, czyli iX1, który ma mieć różną moc wyjściową od 180 do 250 koni mechanicznych. Oczywiście modele benzynowe i wysokoprężne nadal będą częścią oferty, którą uzupełnią hybrydy. Tak jak obecny X1 PHEV wprowadzony na rynek w 2020 roku łączy 1,5-litrowy trzycylindrowy silnik ze specjalnie opracowanym silnikiem elektrycznym (220 koni/385 Nm), tak najpewniej ten sam układ trafi do X1 nowej generacji przy jednoczesnym poszerzeniu możliwości akumulatora ponad zasięg 57 km na jednym ładowaniu.