Reklama
aplikuj.pl

A Plague Tale: Innocence za darmo do 12 sierpnia

a plague tale: innocence

Epic Games Store przygotowało kolejną ofertę specjalną. Tym razem bezpłatnie możemy pobrać dwa tytuły.

Darmowe gry od Epic Games Store

Epic Games Store nie przestaje zachęcać graczy do swojej oferty i wciąż rozdaje gry na lewo i prawo. Sklep ma zacząć przynosić dochody dopiero w okolicach przyszłego roku, więc na ten moment, Epic jest bardzo szczodry wobec udostępnianych przez siebie produkcji.

Czytaj też: W The Last of Us 2 wrogom wybuchała… pewna część ciała. Dobrze, że to usunęli

Ponownie otrzymujemy gry, które zasilą naszą pecetową bibliotekę. Cóż, jeśli dalej używacie tej platformy jako usługi do pobierania darmowych gier, to być może wkrótce wasza baza bezpłatnych produkcji będzie tak duża, że zaczniecie korzystać z Epica tak, jak ze Steama? Nie? Cóż, przed Epic Games Store jeszcze bardzo długa droga, aby zaoferować wszystkie opcje, które dostarcza graczom Steam.

Darmowe A Plague Tale

Tym razem do oferty Epic Games Store trafiło A Plague Tale: Innocence oraz… jeszcze jedna produkcja! Jest to tytuł niezależny o nazwie Minit. Tak, dobrze myślicie, że tytuł coś bardzo przypomina angielskie słowo minute. Nie chcę Wam zbyt dużo zdradzać, bo to jedna z gier, które zaskakują swoimi mechanikami rozgrywki, a skoro jest darmowa… warto odkryć to samemu!

Czytaj też: Dead Space Remake jak God of War. Nowe informacje o grze

Jeśli chodzi o A Plague Tale: Innocence – produkcja była jakiś czas temu dostępna za darmo dla posiadaczy PlayStation poprzez PlayStation Plus, a gracze korzystający z Xboxów, wciąż mogą ją pobrać dzięki Xbox Game Pass. Tytuł na konsolach niedawno otrzymał łatkę wprowadzającą opcję rozgrywki w rozdzielczości 4K i 60 fps, więc jeśli jesteście konsolowcami, to być może macie już grę w swojej bibliotece produkcji. Dziś już powoli ciężko jest zapamiętać, które gry się posiada…

Zarówno A Plague Tale: Innocene oraz Minit będą dostępne za darmo na Epic Games Store do 12 sierpnia. Po tym czasie tytuły nie znikną z Waszej biblioteki gier.

Później w Epic Games Store…

Wiadomo już, jaka będzie kolejna produkcja dostępna w ramach akcji rozdawania darmowych gier w Epic Games Store. Będzie to Rebel Galaxy, czyli teoretycznie RPG akcji rozgrywające się w kosmosie, ale… tytuł jest na tyle specyficzny, że musicie zobaczyć zwiastun, aby zrozumieć, o co mi chodzi.