Reklama
aplikuj.pl

Realme na trzecim miejscu w Polsce pod względem sprzedanych urządzeń

Realme to marka, która w naszym kraju zyskuje ogromną popularność w bardzo szybkim tempie. Nic więc dziwnego, że w drugim kwartale tego roku Realme zajęła trzecie miejsce w Polsce pod względem sprzedanych urządzeń.

Realme ze wzrostem o 10685% i pozycją TOP 3 w Polsce po II kwartale 2021 roku

Najnowsze badanie Canalys wykazało, że w II kwartale tego roku Realme stało się trzecim najpopularniejszym dostawcą urządzeń w naszym kraju.

Marka przekroczyła również próg 100 mln smartfonów sprzedanych na świecie. I to wszystko w zaledwie 37 miesięcy. Wzrost rocznej sprzedaży urządzeń w Polsce odnotowano natomiast na imponującym poziomie.. 10685%

Źródło: Canalys

Czytaj też: Xiaomi liderem w sprzedaży smartfonów. Przynajmniej na razie

Jednak nie tylko w Polsce Realme radzi sobie tak świetnie, bo przełomowe dane dotyczą też całej Europy. Na kontynencie marka zajmuje już piąte miejsce ze wzrostem w wysokości 1282 %. W regionie Europy Środkowo-Wschodniej, marka wzrosła o 2040% i znalazła się na czwartej pozycji. 

Osiągnięcie pozycji TOP 3 w Polsce po zaledwie roku działalności realme na naszym rynku to ogromny sukces, z którego jesteśmy dumni i który dodaje nam skrzydeł do pokonywania kolejnych wyzwań. Wzrost liczby smartfonów realme, które trafiły do rąk użytkowników w Polsce jest najlepszym dowodem na to, jak silną pozycję na rynku zyskała nasza marka. Najnowsze dane potwierdzają także, że strategia i wartości realme doskonale odpowiadają na bieżące potrzeby klientów

– mówi Łukasz Łyżwa, szef sprzedaży realme w Polsce.

II kwartał 2021 roku przyniósł premiery kolejnych smartfonów i akcesoriów, takich jak seria realme 8 czy ultraszybki flagowiec realme GT. A w najbliższych miesiącach marka planuje jeszcze dalszy rozwój strategii 1+5+T dla segmentu AiOT, więc możemy spodziewać się wielu premier urządzeń i to nie tylko smartfonów.