Reklama
aplikuj.pl

Mint firmy Mony, to najmniejszy smartfon 4G i do tego w niskiej cenie

najmniejszy smartfon 4G, Mony Mint, specyfikacja Mony Mint

Na Indiegogo rozpoczęła się masowa „zrzutka” społecznościowa na najmniejszy smartfon 4G na świecie, którego możecie jeszcze zgarnąć za 99$ w ramach najwcześniejszego wsparcia. Firma Mony może już jednak otwierać szampana, bo jej zbiórka na smartfon Mint spełniła cel finansowania prawie 30 dni przed jej końcem.

Mony Mint, czyli najmniejszy smartfon 4G

Jeśli nie pośpieszycie się z zakupem Mony Mint, to przyjdzie Wam zapłacić za niego więcej, ponieważ w cenie detalicznej będzie on kosztować 150$ (około 580 złotych). Niemniej jednak jego produkcja oraz wysyłka do klientów ruszy dopiero w listopadzie tego roku, dlatego sprawdźmy, czy warto się nim w ogóle zainteresować.

Czytaj też: Pełna specyfikacja Samsung Galaxy Z Flip3 wyciekła razem z renderami

Ten najmniejszy smartfon 4G został zamknięty w obudowie o wymiarach równych 89,5 x 45,5 x 11,5 mm o wadze 75 gramów. Zasila go 4-rdzeniowy procesor wspierany przez 3 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD do 128 GB pamięci. Wyposażenie Mony Mint w akumulator o pojemności 1250 mAh ma pozwolić nam na 72 godziny pracy (na jednym pełnym ładowaniu), a dodatkowo smartfon ten oferuje Dual SIM, GPS, port USB typu C, łączność Bluetooth, sklep Google Play oraz system Android 9.

Czytaj też: Realme na trzecim miejscu w Polsce pod względem sprzedanych urządzeń

Mony Mint otrzymał 3-calowy ekran LCD o rozdzielczości 480×854 pikseli (proporcje 16:9, 270 ppi), na którym mieszczą się spore ramki na jego dolnej oraz górnej części. Tam znajduje się jeszcze aparat o rozdzielczości 2 Mpx. Z kolei na jego tyle możemy liczyć na główną jednostkę opartą na 5-Mpx matrycy.