Reklama
aplikuj.pl

Oficjalny zwiastun Xiaomi Mi Pad 5 ujawnia coś ciekawego

zwiastun Xiaomi Mi Pad 5, Xiaomi Mi Pad 5, specyfikacja Xiaomi Mi Pad 5, Mi Pad 5

Firma postanowiła przypomnieć nam o rychłej premierze swojego nowego tabletu, ujawniając zwiastun Xiaomi Mi Pad 5, który pokazuje… no właśnie. Co dokładnie?

Zwiastun Xiaomi Mi Pad 5 pokazuje nam go wraz z etui oraz rysikiem

Zwiastun Mi Pada 5, sprowadza się do grafiki w formie plakatu promocyjnego, który przedstawia nam jego płaskie krawędzie, a na dodatek etui dla klawiatury o teksturze przypominającej skórę. To jednak nie wszystko, bo możemy zauważyć także rysik, co od razu sugeruje, że Mi Pad 5 będzie go obsługiwać. Wracając jeszcze do jego płaskich krawędzi, to wśród nich znalazła się sekcja dla anteny, która wskazuje zarówno metalową obudowę, jak i łączność LTE/5G.

Czytaj też: Realme na trzecim miejscu w Polsce pod względem sprzedanych urządzeń

Chociaż oficjalna prezentacja Mi Pad 5 odbędzie się już 10 sierpnia, to liczymy na to, że nieco wcześniej pojawią się jakieś przedpremierowe informacje na jego temat. Dokładnie na temat trzech tabletów serii, ponieważ plotkuje się o trzech modelach: Mi Pad 5, Mi Pad 5 Lite oraz Mi Pad 5 Pro. Mają one oferować 10,9-calowe wyświetlacze LCD IPS z częstotliwością odświeżania 120 Hz i częstotliwością próbkowania dotykowego na poziomie 240 Hz.

Czytaj też: Xiaomi Mi Band 6 dostaje funkcje latarki

Model podstawowy oraz wersja Pro mają być zasilane przez układ Snapdragon 870, podczas gdy Lite przez Snapdragon 860. Ponadto te nadchodzące nowości przeszły już w przeszłości certyfikację 3C, z której dowiedzieliśmy się, że jeden z nich obsłuży szybkie ładowanie 67 W oraz 33 W. To słabsze najprawdopodobniej przypadnie Mi Pad 5 Lite.