Reklama
aplikuj.pl

Czekacie na Realme GT Master Edition w Europie? Mamy dobre wieści

Premiera Realme GT Master Edition, Premiera Realme GT Master Exploration Edition, GT Master Edition, GT Master Exploration Edition, specyfikacja GT Master Exploration Edition, cena GT Master Exploration Edition, specyfikacja GT Master Edition, cena GT Master Edition

Realme GT Master Edition znamy już od podszewki. Ten smartfon zadebiutował niedawno w wersji na rynek chiński, ale spokojnie. Dziś okazało się jednak, że reszta świata nie będzie musiała czekać na niego przesadnie długo.

Realme GT Master Edition w Europie

Do rodziny GT Master należy model GT Master Explorer Edition oraz GT Master Edition, ale tylko ten drugi doczeka się debiutu w Indiach oraz Europie 18 sierpnia. Firma zaprezentuje oprócz niego swoje nowe urządzenia wchodzące w skład ekosystemu TechLife, a gdyby tego było mało, w tym samym czasie rozpocznie się Realme Fan Festival 2021 i potrwa do 28 sierpnia. Premiera będzie więc z pewnością jego częścią.

Czytaj też: Xiaomi liderem w sprzedaży smartfonów. Przynajmniej na razie

Realme GT Master Edition via GSMArena

Producent nie zdradził jeszcze europejskich cen GT Master Edition, ale ostatnie raporty wskazywały, że pojawi się on w dwóch konfiguracjach pamięci: 6 GB/128 GB i 8 GB/256 GB. Mają one kosztować kolejno 349 euro (w przeliczeniu około 1595 złotych) i 399 euro (około 1825 złotych). Ponadto serwis GSMArena otrzymał zdjęcia potwierdzające, że smartfon będzie dostępny w Europie w kolorze Voyager oraz zaoferuje 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej.

Czytaj też: Realme narzo 30 5G wkracza do Polski w promocyjnej cenie

Jeśli chodzi o specyfikację GT Master Edition to obejmuje ona układ Snapdragon 778G 5G, wyświetlacz Super AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz, baterię o pojemności 4300 mAh z obsługą ładowania o mocy 65 W oraz aparaty: główny 64 Mpx + ultraszerokokątny 8 Mpx + makro 2 Mpx. Na przodzie możemy liczyć z kolei na aparat o rozdzielczości 32 Mpx.