Reklama
aplikuj.pl

Poznaliśmy część specyfikacji smartfona ASUS ROG Phone 5S

ASUS ROG Phone 5

Wygląda na to, że już wkrótce na rynek trafi nowa gamingowa bestia ASUSa – ROG Phone 5S. Dziś dostaliśmy część specyfikacji tego smartfona.

Co zaoferuje ASUS ROG Phone 5S?

Znany leakster, Makul Sharma ujawnił dzisiaj kilka informacji odnośnie specyfikacji nowego smartfona z serii ROG Phone. Chodzi o model o numerze „5S”. Wszystko wskazuje na to, że jego premiera jest tuż za rogiem i cóż, jest na co czekać.

Czytaj też: Czekacie na Realme GT Master Edition w Europie? Mamy dobre wieści

https://twitter.com/stufflistings/status/1424924920090292232

ROG Phone 5S wyposażony zostanie w najmocniejszy procesor Qualcomm – Snapdragon 888 Plus wspierany przez 12 lub 18 GB pamięci RAM oraz 256 lub 512 GB pamięci wbudowanej. Przy tym nie zapomniano również o mocarnej baterii, która zasili tę bestię. Będzie ona miała pojemność 6000 mAh i obsłuży szybkie ładowanie z mocą 65 W. Z przecieku wiemy też, że wyświetlacz OLED ma zaoferować nam odświeżanie na poziomie 144 Hz.

Czytaj też: Samsung Exynos W920, to pierwszy taki SoC w historii. Napędzi Galaxy Watch 4

Niestety, to na razie wszystko, co ujawniono na temat tego smartfona. Można się spodziewać, że przekątna ekranu będzie zbliżona do tej, którą oferuje ROG Phone 5, czyli 6,78 cala. Rozdzielczość ekranu wynosi zaś 1080 x 2448 pikseli i w tym przypadku nie spodziewamy się zmian na gorsze. Jeśli zaś chodzi o aparaty, to tutaj również można przewidywać, że ich specyfikacja będzie zbliżona do modelu bazowego.

Kiedy więc ujrzymy ten smartfon w całej okazałości? Tego dokładnie nie wiadomo, ale źródła wskazują na 16 sierpnia.