Reklama
aplikuj.pl

Wszechstronna klawiatura mechaniczna Epomaker NT68 sprawdzi się praktycznie wszędzie

Wszechstronna klawiatura mechaniczna Epomaker NT68, Wszechstronna klawiatura mechaniczna, Epomaker NT68, NT68

Ponad 300000 złotych w jeden dzień. Tyle w kampanii na Kickstarterze zgarnęła interesująca wszechstronna klawiatura mechaniczna Epomaker NT68, którą nadal można zarezerwować sobie za skromne 89$ w ramach ograniczonej czasowo promocji.

Firma Epomaker do szczególnie znanych nie należy, ale zapewne po premierze NT68 ten stan rzeczy ulegnie zmianie. Zwłaszcza patrząc po tym, jak na ponad miesiąc przed zakończeniem kampanii finansowania społecznościowego, sprzętem zainteresowało się już 670 klientów. Nic dziwnego. W dobie hybrydowej pracy i realizowaniu projektów na platformach wszelakiej maści klawiatura mechaniczna Epomaker NT68 jest z pewnością odpowiedzią na wymagania wielu.

Czytaj też: Windows 11 na Steam Decku? Nieugiętość Microsoftu rzuciła wyzwanie Valve i AMD

https://www.kickstarter.com/projects/epomaker/epomaker-nt68-65-wireless-magic-mechanical-keyboard

Wykonana z aluminium i ABS Epomaker NT68 sprowadza się bowiem do bezprzewodowej (Bluetooth 5.1, choć może działać w trybie przewodowym) klawiatury mechanicznej 65%, co oznacza, że w fizycznym ujęciu zajmuje tylko 65% miejsca, co pełnowymiarowy model. Odbija się to oczywiście na funkcjonalności, bo firma musiała upchnąć wszystkie przyciski w bryle o szerokości zaledwie 10 cm i długości 30 cm. Stąd brak bloku numerycznego i wielu funkcyjnych przycisków, które ukryto pod innymi przyciskami w formie kombinacji.

Czytaj też: Kręcicie nosem na Steam Decka? Spójrzcie na nowe konsole Aya Neo 2021

Co ważne, podświetlana klawiatura NT68 jest do kupienia w wersji standardowej z przełącznikami Gateron lub Chocolate oraz niskoprofilowej z przełącznikami Gateron. W obu przypadkach możecie liczyć na 1900 mAh akumulator do ładowania poprzez USB-C, które trwa do nawet 10 godzin, gwarantując od 20 do 80 godzin pracy na jednym ładowaniu zależnie od wykorzystania i aktywowanego trybu podświetlenia.

Czytaj też: Nie fabryka, a małe miasteczko, czyli 463-miliardowe plany Intela z IDM 2.0

Na tyle innych klawiatur mechanicznych Epomaker NT68 wyróżnia się dołączonym do zestawu magnetycznym etui, które działa również jako podstawka, stanowiąc dodatek nie tylko do komputera, ale też laptopa (klawiaturę można postawić na standardowej klawiaturze), czy nawet smartfonów/tabletów

NAGŁÓWEK