Reklama
aplikuj.pl

Wybierasz się na wakacje? Sprawdź co wymyślili Uber i Kiwi.com

uber, bolt

Wybierając się na wakacje za graniczą często korzystamy z wyszukiwarek tanich połączeń, takich jak Kiwi.com. Teraz korzystając z niej znajdziemy nie tylko korzystne połączenia, ale również skorzystamy ze zniżki na przejazd z Uber.

Uber i Kiwi.com łączą siły

Korzystając z otwartych granic i paszportów szczepionkowych, Polacy tłumnie ruszyli zwiedzać inne kraje. Jak wynika z badań przeprowadzonych European Travel Commission, prawie 80% ankietowanych zadeklarowało chęć podróży zagranicznej lub krajowej, a 35% ankietowanych orzekło, że potrzebuje teraz więcej odpoczynku niż zwykle. A co jest lepsze do planowania podróży, niż platformy, na których znajdziemy okazje podróżnicze i tanie bilety lotnicze?

Czytaj też: Jeśli cenisz prywatność, sprawdź nową funkcję komunikatora Signal

Jedną z takich stron jest właśnie Kiwi.com, gdzie znajdziemy tanie połączenia. Według oficjalnych informacji, tylko od 1 maja na platformie odnotowano ponad 77 milionów wyszukiwań lotów! Dlatego właśnie Kiwi postanowiło podjąć współprace z Uberem, by zapewnić podróżnym jeszcze większą wygodę w podróży.

Czytaj też: Nowa oferta internetowa Heyah 01. 50 GB za 19,99 zł!

Od 18 sierpnia przez dwa miesiące, korzystając z Kiwi.com do rezerwacji podróży, będzie można otrzymać zniżkę o wartości 50% (maksymalna kwota zniżki to 10 zł) na przejazd Uberem. Unikalny kod zostanie przekazany wraz z kartą pokładową do 6 godzin przed planowanym odlotem. Zniżka przewidziana jest dla osób, które po raz pierwszy korzystają z serwisu.