Reklama
aplikuj.pl

Rendery Fitbit Charge 5 wyciekły. Rzućcie okiem na nową opaskę sportową

Rendery Fitbit Charge 5, wyciek Fitbit Charge 5, Fitbit Charge 5, Charge 5

Znana przede wszystkim z gadżetów zorientowanych na uprawianie sportu firma Fitbit szykuje właśnie na rynek nową opaskę sportową. Dziś dostaliśmy na to kolejne potwierdzenie, jako że do sieci wyciekły sprawiające wrażenie oficjalnych rendery Fitbit Charge 5.

Rendery Fitbit Charge 5 ujawnione. Co zdradzają?

@evleaks opublikował na swoim Twitterze rendery Fitbit Charge 5, ale na sam jej temat nie wiemy tak naprawdę nic. Można jednak przypuszczać, że opaska otrzyma wbudowany GPS (tak samo, jak jego poprzednik), czujnik Sp02 oraz funkcję śledzenia naszej temperatury ciała.

Czytaj też: Motorola Moto G60S już do kupienia, ale w Polsce możemy trochę poczekać

Patrząc jednak na same rendery, możemy zauważyć po obu stronach opaski ogromne wyróżniające się na tle całej obudowy metalowe wstawki. Są to zapewne albo czujniki (EKG) albo elementy sterujące, ale to tylko luźne przypuszczenia.

Czytaj też: Premiera Honor X20 5G. Dimenisty 900 na pokładzie i 10 GB „oszukanego RAMu”

Opaska zostanie wyposażona również w kolorowy wyświetlacz oraz szereg tradycyjnych funkcji pokroju monitorowania tętna, zliczania kroków, czy śledzenia aktywności fizycznej. Fitbit Charge 5 będzie dostępna w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, niebiesko-srebrnej i biało-złotej. Co ciekawe, rendery pokazują nam datę 23 października, więc najprawdopodobniej wtedy doczekamy się jej oficjalnej prezentacji.