Reklama
aplikuj.pl

Wyciekły kluczowe specyfikacje Xiaomi Mi 11T

Xiaomi Mi 10T

Xiaomi pracuje nad następcą ubiegłorocznych flagowców Mi 10T i Mi 10T Pro. teraz do sieci wyciekły kluczowe informacje dotyczące specyfikacji tego modelu. Co zaoferuje nam Xiaomi Mi 11T?

Xiaomi Mi 11T na najnowszych przeciekach

Flagowce Mi 10T i Mi 10T Pro debiutowały w październiku ubiegłego roku. Nadszedł więc czas na następcę, czyli na Mi 11T, nad którym, wedle doniesień, Xiaomi intensywnie pracuje. najnowszy przeciek zdradza nam część specyfikacji tego urządzenia, więc możemy sprawdzić, co tym razem szykuje dla nas ten chiński producent.

Czytaj też: Sztuczna inteligencja zaprojektuje Exynosy Samsunga?

Smartfon kryjący się pod kryptonimem Amber wyposażony zostanie w wyświetlacz o proporcjach 20:9 oferujący częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Niestety nie zdradzono ani przekątnej ekranu, ani rozdzielczości, ale to powinniśmy wyłapać z kolejnych przecieków. napędzi go procesor MediaTek, ale jaki? Tego również jeszcze nie wiemy.

Dowiedzieliśmy się natomiast, że Xiaomi Mi 11T zaoferuje nam potrójny aparat z jednostką główną o rozdzielczości 64 Mpix (OmniVision OV64B), obiektywem szerokokątnym Sony IMX355 i  telemakro z 3-krotnym zoomem.

Czytaj też: Premiera Honor X20 5G. Dimenisty 900 na pokładzie i 10 GB „oszukanego RAMu”

Warto wspomnieć, że w Chinach ten smartfon pojawi się jako Redmi K40 Ultra i z obecnych informacji wynika, że różnić go będzie tylko główny aparat o rozdzielczości 108 Mpix. Oczywiście o pełnej specyfikacji nadal nie ma mowy, więc większe różnice mogą pojawić się z czasem.