Reklama
aplikuj.pl

Pierwszy ponton z hamulcami. Oto rodzinne Switch od Sea-Doo

ponton z hamulcami, rodzinne Switch od Sea-Doo, Switch od Sea-Doo,

W letniej porze przygody nad jeziorem są na porządku dziennym i dla tych, którym znudziły się kajaki, rowerki wodne, żaglówki, czy nawet motorówki, firma Sea-Doo chce zaoferować coś specjalnego – Switch. To ponoć pierwszy na świecie ponton z hamulcami.

Switch, to ponoć pierwszy ponton z hamulcami na świecie

Rodzinne pontony Switch od Sea-Doo mogą pomieścić do dziewięciu osób na pokładzie, zachowując jednocześnie charakter firmy, łączący w sobie kierownicę PWC (czyli w formie rowerowej) i napędy Rotax, jak również w pełni modułowy pokład, zapewniający ogromną elastyczność każdemu pontonowi.

Czytaj też: Górnicy pokonali NVIDIA. Blokada wydajności rdzeni LHR zniesiona w części

Wedle Sea-Doo Switch zostały stworzone po to, aby połączyć możliwości rozrywkowe na wodzie ze stabilnością trzykadłubową, możliwościami i wszechstronnością pontonu. Ta została rozbudowana o wspomnianą modułowość za sprawą systemu LinQ, dzięki któremu użytkownicy mogą stworzyć swoją wymarzoną konfigurację sprzętu na pokładzie. Ten obejmuje pojedyncze siedzenia, ławki, stoły, konsole i platformy do pływania.

Czytaj też: Dlaczego elektryczne rowery towarowe są szybsze w dostawach od dostawczaków?

Switch jest też rewolucyjny na skalę światową, bo to ponoć pierwszy ponton z hamulcami, który zawdzięcza to miano integracji inteligentnego systemu Brake & Reverse. Wiemy, że Sea-Doo oferuje ten ponton w konfiguracjach podstawowych, sportowych i rejsowych o długościach od 4 do 6,4 metra i napędzie o mocy od 100 do 230 KM. Ceny wahają się od 17999 do 26999 dolarów, a przedsprzedaż już ruszyła.