Reklama
aplikuj.pl

Reboot Saints Row jeszcze w tym miesiącu?

saints row

Czy mamy na sali fanów Saints Row? Być może jeszcze w sierpniu będziecie otwierać szampana, bo informator wskazuje na potencjalny powrót gry. Tylko, jak ta gra będzie wyglądała?

Święte zmiany

Saints Row przeszedł długą drogę. Gra zaczynająca jako lekkie GTA, zaczęła w pewnym momencie skręcać w zupełnie abstrakcyjne historie z kosmitami, niszczeniem Ziemi i odwiedzaniem piekła. Fani uważali, że nowe gry również były bardzo dobre, ale to jednak nie to samo, co oryginalne Saints Row czy Saints Row 2.

Czytaj też: Battlefield 2042 płynniejszy na działających konsolach

Wśród fanów występuje również przekonanie o tym, że sami deweloperzy nie do końca byli zadowoleni z kierunku, w którym zmierza gra i woleli coś bardziej stonowanego. Dowodem na to miałyby być ich transmisje z gry, które nie były prowadzone z wyraźną ekscytacją.

Saints Row wraca

Oficjalnie wiemy, że nowe Saints Row powstaje. Nie wiemy jednak od twórców nic na temat kształtu gry. Przecieki pozwalają nam jednak wyobrazić sobie, jak przebiega produkcja. Pierwszy raz o kształcie marki usłyszeliśmy na 4chanie. Źródło nie jest przez wszystkich uznawane jako godne zaufania i ciężko się temu dziwić, ponieważ raz otrzymamy wieści w 100 procentach zgodne z prawdą, by za chwilę wyssane z palca kłamstwa.

Informacje, które jednak pojawiły się na imageboardzie wskazywały na to, że twórcy zamierzają wykreślić z fabuły serii wydarzenia od trzeciej lub czwartej części, uznając je za historie „co by było gdyby”. Takie wieści ucieszyły fanów. Co jednak dowiadujemy się tym razem?

Czytaj też: Fenomenalny mod na pierwszoosobowe Bloodborne

Informator podaje, iż dochodzą do niego słuchy na temat gry. Nowe Saints Row ma być rebootem serii. Co to oznacza? Mowa tutaj o sytuacji, w której cała seria zaczyna od początku. Nic się nie wydarzyło, bohaterowie i świat mogą być ten sam, ale zaprezentowana fabuła czy styl gry będą inne.

https://twitter.com/Okami13_/status/1427308938400260102?s=20

Nowe Saints Row ma zostać ujawnione jeszcze w tym miesiącu. Od 24 do 26 sierpnia trwa Gamescom, więc można zakładać, że to wtedy zobaczymy zajawkę lub zwiastun gry Saints Row 5 lub… Saints Row 1.