Reklama
aplikuj.pl

Wyciekł Oppo K9 Pro, czym różni się od wersji podstawowej?

Wyciekł Oppo K9 Pro, Oppo K9 Pro, Oppo K9

W TENAA pojawił się właśnie wyciek kolejnego smartfonu Oppo, w którym niektórzy widzą model K11, ale to najpewniej ulepszona wersja znanego nam doskonale modelu K9. Czego więc możemy oczekiwać po domniemanym smartfonie Oppo K9 Pro?

W TENAA pojawiła się najpewniej dopasiona wersja Oppo K9, czyli Oppo K9 Pro

Wspomniana rozbieżność co do modelu jest trudna do wyjaśnienia, bo wzmianka o Oppo K11 nie powinna się tutaj w ogóle pojawić. Nie tylko dlatego, że Oppo K9 Pro dzieli zbyt wiele z modelem Oppo K9, ale też dlatego, że po prawej stronie wyspy aparatów na tyle znajdziemy napis 09-K, który wydaje się wskazywać model bezpośrednio.

Czytaj też: Zadebiutował Oppo A16s. Czym różni się od modelu A16?

Wedle wpisu w TENAA Oppo K9 Pro będzie różnił się od wersji podstawowej przede wszystkim układem SoC, bo w miejsce Snapdragona 768G najpewniej wejdzie Dimensity 1200 (wskazuje na to wzmianka o 3-GHz taktowaniu CPU, odpowiadającemu rdzeniowi Cortex-A78). Ten SoC będzie współpracował z dwoma konfiguracjami pamięci, bo 8/128 lub 12/256GB.

Tak jak K9, model K9 Pro będzie posiadał trzy aparaty na tyle, łącząc najpewniej 64-Mpx główną jednostkę, 8-Mpx ultraszerokokątną i 2-Mpx aparat do wykrywania głębi. Na przodzie z kolei, zamiast 32 Mpx aparatu ma znaleźć się 16-Mpx, co budzi pierwsze wątpliwości, czy aby na pewno to Oppo K9 Pro.

Czytaj też: Premiera ASUS ROG Phone 5s i 5s Pro. Co przyniosły nowe wersje?

Jednak zarówno wygląd, jak i 6,43-calowy ekran zdają się to potwierdzać. Podobnie zresztą, jak 4400 mAh akumulator (okazalszy o 100 mAh) z systemem szybkiego ładowania mocą 65 watów, który wydaje się pewnikiem dla tego modelu. Premiera? Ceny? to na ten moment tajemnica.