Reklama
aplikuj.pl

Allegro szykuje kilka zmian. Nowy sposób logowania do aplikacji i nie tylko

Allegro smart, zmiany w regulaminie allegro

Serwis Allegro jest najpopularniejszą platformą e-commerce w naszym kraju. Wciąż się rozwija, więc powinniśmy być na bieżąco ze zmianami, które są wprowadzane. Sprawdźmy więc, co zmieni się od września.

Zmiany w Allegro Smart!

Tym razem nowość dotyczy sprzedawców, którzy oferują dostawę kurierską. Od 1 września kończy się dla nich okres promocyjny i za przesyłki w ramach Allegro Smart! będą musieli płacić 3,99 zł zamiast promocyjnych 1,99 zł. Wyjątkiem są sprzedawcy będącymi członkami programu Szybkich Wysyłek, dla nich Allegro przygotowało rabaty.

Czytaj też: Google pracuje nad obsługą Androida przy pomocy mimiki

Od 6 września wejdzie w życie nowe rozliczanie kosztów przesyłek. Dotyczy to paczek z dostawą do punktów, takich jak RUCH, Orlen czy Żabka. Sprzedawcy będą musieli liczyć się z dodatkową opłatą rozkładającą koszta. Z przyjemniejszych rzeczy, Allegro obniża dla nich opłatę za paczki do 5 kg, które będą wysyłane kurierem UPS. Dotyczy to Allegro Smart!.

Pozostałe nowości na Allegro

Czytaj też: Wyciekły kluczowe specyfikacje Xiaomi Mi 11T

Serwis postanowił uruchomić jesienią nową aplikację – Allegro Lokalnie. Zastąpi ona dotychczasową apkę znaną jako Allegro Sprzedaż. Od 6 września natomiast dostaniemy możliwość logowania się do konta w aplikacji mobilnej przy użyciu czytnika linii papilarnych lub skanowania twarzy.