Reklama
aplikuj.pl

Alpha Call of Duty Vanguard tylko na jednej platformie

alpha call of duty vanguard

Alpha Call of Duty Vanguard została zapowiedziana. Wiemy już na jakie platformy trafi i kiedy się odbędzie. Activision podało również, co konkretnie będziemy testować.

Alpha Call of Duty Vanguard nie dla wszystkich

Alpha testy Call of Duty Vanguard nie będą dostępne dla wszystkich graczy. Activision dalej ma umowę z Sony na to, aby to gracze PlayStation mogli pierwsi bawić się w danych trybach, czy pierwsi testować grę. Cóż, oby posiadacze konsol Sony mogli rzeczywiście zagrać, bo ostatnie testy Battlefield 2042 wykazały, że gra nie działa na tym sprzęcie.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 Online jednak powstaje?

We wczesną wersjęCall of Duty Vanguard zagrają tylko osoby, które posiadają PlayStation 4 lub PlayStation 5. Wymagana jest tylko konsola i konto sieciowe. Już teraz wiadomo, że nie musimy martwić się o brak PlayStation Plus, ponieważ abonament nie będzie wymagany do sprawdzenia tej sieciowej produkcji.

Kiedy testy alpha Call of Duty Vanguard?

Poznaliśmy już termin premiery nadchodzących testów gry na konsolach Sony. Gracze będą mogli sprawdzić tytuł w akcji od 27 do 29 sierpnia. Posiadacze PS4 i PS5 będą mogli wkrótce pobrać grę z PlayStation Store. Gracze PS4 znajdą tytuł tutaj, a PS5 – tutaj.

We wrześniu za to ruszą beta testy gry. Nie wiadomo, co konkretnie będziemy w nich testować, ponieważ deweloperzy szykują jeszcze ujawnienie trybów sieciowych gry. Dopiero po publikacji zwiastuna, będziemy wiedzieli, czego się mniej więcej spodziewać.

Champion Hill w Call of Duty Vanguard

Wiadomo za to, co będą testować gracze PlayStation podczas alpha testów Call of Duty Vanguard. Activision zamierza udostępnić tryb Champion Hill, czyli nową formę rozgrywki sieciowej. Na czym będzie polegała zabawa?

W Champion Hill naprzeciwko siebie staną dwa zespoły po dwie lub trzy osoby. Obie drużyny będą posiadały pule odrodzeń. Jeśli nasz zespół straci wszystkie opcje powrotu do gry – przegraliśmy. W zabawie jest jednak pewien twist. Zespoły startują początkowo z takimi samymi broniami, ale zabijając przeciwników i zbierając odpowiednie przedmioty na mapie, będziemy zyskiwali pieniądze, które wydamy na lepsze uzbrojenie, perki czy killstreaki.

Czytaj też: Activision usunięte z Call of Duty Vanguard. Firma reaguje na negatywne opinie

Nie myślcie jednak, że kupno nowych gadżetów będzie dało się wykonać poprzez jakieś podręczne menu. W Champion Hill mapa podzielona jest na pięć stref. Cztery z nich służą do walki, a jedna – do zakupowania interesujących nas przedmiotów. Zatem kupno czegokolwiek, będzie się wiązało z ryzykiem tego, że ktoś może nas ustrzelić w momencie zakupów.