Reklama
aplikuj.pl

Nowa Nokia G50 przedpremierowo i nieoficjalnie. Oto Nokia G50 5G

Nowa Nokia G50, Nokia G50 5G przedpremierowo, Nokia G50 5G, Nokia G50 5G, G50 5G, wyciek Nokia G50 5G

Należący od dłuższego czasu do HDM Global oddział Nokii dzielnie walczy o uwagę na rynku, a że wokół siebie ma już oddanych fanów pokroju tych z NokiaPowerUser, my możemy zapoznawać się odpowiednio wcześnie z informacjami, które normalnie przeszłyby bez echa. Ten serwis uwiecznił bowiem udostępniony przedpremierowo post francuskiego oddziału Nokii, ujawniający model Nokia G50 5G.

Co wiemy o Nokia G50?

To, że nadchodzi Nokia G50 5G wiemy już od jakiegoś czasu, ponieważ pojawił się u kilku brytyjskich sprzedawców wraz z ceną, jedną konfiguracją pamięci oraz dwoma opcjami kolorystycznymi (Blue i Sand). Wynika więc z tego, że smartfon będzie dostępny w wersji 4/64 GB pamięci za 217,52 funtów (w przeliczeniu około 1165 złotych). Pełny jego projekt możecie zobaczyć na krótkim filmiku poniżej:

Czytaj też: Oppo przedstawia kolejne innowacje w zakresie fotografii mobilnej

Wygląd Nokia G50 nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, bo firma już ma w swojej ofercie podobne modele. Na jego pleckach mieści się okrągła wyspa z trzema aparatami, z czego ta główna jednostka jest oparta na 48 Mpx matrycy. Na temat pojemności baterii nie wiemy nic, ale ma ona wytrzymać 24 godziny ciągłego użytkowania.

Czytaj też: Premiera Redmi 10. Kolejny średniak, chcący zaoferować najwięcej za najmniej

Nie mogło zabraknąć również plotek sugerujących, że smartfon otrzyma układ Qualcomm Snapdragon 480 5G oraz ekran o przekątnej 6,38 cala i rozdzielczości 1560×720 pikseli.