Reklama
aplikuj.pl

Spójrzcie na rendery vivo X70 Pro+. Co zmieni się względem tańszych wersji?

rendery vivo X70 Pro+, vivo X70 Pro+

Serwis PriceBaba wszedł w posiadanie nowych informacji na temat nadchodzącego smartfonu vivo, który zastąpi dotychczasowego flagowca vivo X60 ponoć już we wrześniu. Wśród tych informacji znalazły się nowe rendery vivo X70 Pro+, które sprawiają wrażenie oficjalnych.

Rendery vivo X70 Pro+ przed wrześniową premierą

Cała rodzina X70 od vivo jest już w komplecie, a serię wieńczy najbardziej imponujący model w postaci vivo X70 Pro+, którym dziś się zajmiemy. Ten będzie największy z całej trójki, sięgając po 6,7-calowy wyświetlacz (1080p+) i obudowę o wymiarach 164,8 x 75,5 x 9,0 mm.

Czytaj też: Wersja 5G modelu Galaxy M32 Samsunga ujawniona. Co uległo zmianie?

Ten ostatni wymiar wzrośnie jednak do 11,3 mm przez prostokątną wyspę czterech nieznanych aparatów z autorskim ISP (V1) na tyle z optyką ZEISS. Towarzyszy im potrójna lampa błyskowa i jednostka z myślą o laserowym autofocusie. Są też szanse na mały wyświetlacz na tyle.

Czytaj też: Polska cena Galaxy A52s 5G Samsunga już oficjalnie. Jest tanio

Wcześniejsze przecieki z m.in. GPC, czy urzędów certyfikujących wskazały, że vivo X70 Pro+ będzie napędzany przez SoC Snapdragon 888 z 8 GB pamięci RAM z szansą na wersję 12 GB. Chociaż pojemność akumulatora pozostanie nieznana, wiemy, że ten będzie obsługiwał szybkie ładowanie 65 watów.

Czytaj też: Huawei opracowuje aparat do smartfonów ze zmienną przysłoną

Wcześniej dzisiaj dowiedzieliśmy się, że vivo przygotowuje niestandardowego dostawcę usług internetowych dla serii X70, który nazywa się V1. Oznacza to, że pomimo różnych chipsetów (Snapdragon 888 dla Pro+, Dimensity dla wanilii i Pro), przetwarzanie obrazu będzie identyczne na trzech telefonach. Co z kolei oznacza, że ​​o ostatecznej jakości obrazu zadecydują czujniki w tych kamerach.