Reklama
aplikuj.pl

Nadchodzi kolejny budżetowiec Motoroli. Co wiemy o Moto E20?

Nadchodzi kolejny budżetowiec Motoroli. Co wiemy o Moto E20?

Już niedługo na rynek wejdzie kolejna budżetowa Motorola. Tym razem będzie to Moto E20, o której wiemy naprawdę sporo.

Poznaliśmy specyfikację Moto E20

Szybko poszło. Zaledwie kilka dni od pojawienia się pierwszej wzmianki na temat tego smartfona, już mamy większość szczegółów specyfikacji. Będzie to budżetowiec „pełną gębą”, o czym dobitnie świadczy fakt, że Moto E20 będzie działać pod kontrolą Androida 11 Go Edition. Nie ma więc co oczekiwać wygórowanych parametrów.

Czytaj też: Kiedy do sprzedaży trafią cztery modele iPhone 13?

Źródło: Evan Blass

Ta wersja systemu potrzebuje do działania 1 GB RAM, ale Motorola zdecydowała się wesprzeć procesor UNISOC T606 aż 2 GB pamięci RAM. Zaś do dyspozycji użytkownika będzie 32 GB pamięci wbudowanej, z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty pamięci microSD. Bateria o pojemności 4000 mAh będzie obsługiwać ładowanie z mocą 10W. Warto też wspomnieć, że odbędzie się to już przez port USB-C.

Czytaj też: Spójrzcie na rendery vivo X70 Pro+. Co zmieni się względem tańszych wersji?

Wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości HD+ 1600×720 pikseli będzie miał wcięcie w kształcie litery „V”. W nim znajdzie się aparat do selfie o rozdzielczości 5 Mpix. Z tyłu natomiast znajdziemy dwa aparaty – główny 13 Mpix i czujnik głębi 2 Mpix. Dzięki wyciekowi renderów wiemy również, jak smartfon się prezentuje. Można przypuszczać, że pod logiem Motoroli z tyłu znajdzie się czytnik linii papilarnych, choć przecieki tego nie precyzują.

Informacje na temat dostępności, daty premiery i ceny powinny pojawić się w najbliższym czasie.