Reklama
aplikuj.pl

Messenger dostaje nowe funkcje z okazji 10 urodzin

messenger

Z okazji okrągłej rocznicy istnienia komunikatora Messenger, Facebook przygotował nowe funkcje. Sprawdźmy więc te nowości.

Urodzinowe nowości w komunikatorze Messenger

Messenger jest już z nami dekadę i trudno zaprzeczyć, ze to jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. Większość z nas używa go do kontaktów ze znajomymi czy bliskimi i nie wyobraża sobie bez niego życia. Facebook, chcąc jakoś uczcić tę okrągłą rocznicę, przygotował kilka nowości. Pierwszą, bardzo urodzinową, jest zestaw naklejek „Messenger is 10”. Jak na urodzinowe naklejki przystało, znajdziemy wśród nich baloniki, świeczki, czy tort. Nie zabrakło też bardziej użytecznych rzeczy.

Czytaj też: Huawei opracowuje aparat do smartfonów ze zmienną przysłoną

Facebook dodał zmodyfikowany sposób udostępniania kontaktów wśród znajomych. Do tego w ramach czatów grupowych można teraz przeprowadzać ankiety, dodano również grę Poll Games. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych dostali również urodzinowy sposób wyświetlania prezentów otrzymywanych przez Facebook Pay. Nie zabrakło też urodzinowych motywów i efektów, w końcu jak świętować, to na całego.

https://twitter.com/messenger/status/1430560599944187909