Reklama
aplikuj.pl

Aktor głosowy ujawnił GTA 6. Przynajmniej tak mu się wydawało

gta 6

To, że GTA 6 jest w produkcji, raczej nie ulega wątpliwości. Pewien aktor głosowy chyba jednak sam nie do końca zrozumiał, w czym bierze udział. Albo musi teraz udawać, że się pomylił.

GTA 6 – co wiemy?

Z kilku źródeł, które cieszą się najlepszą renomą, jeśli chodzi o przedpremierowe przecieki wiemy, że GTA 6 na pewno jest już w produkcji. Rockstar rozwija kolejną odsłonę marki, która prawdopodobnie zabierze nas do współczesnego Vice City. Gra ma z czasem ewoluować, oferując nową zawartość, a tryb sieciowy będzie oczywiście bardzo ważnym elementem produkcji.

Czytaj też: Niepubliczne materiały wideo o Starfield zapowiadają gigantyczną grę

Tyle wiemy. Przed grą jeszcze długa droga, a jej premiera nie nastąpi szybciej niż w okolicach 2024 roku. Zanim dostaniemy produkcję, czeka nas jeszcze wiele innych przygód w pozostałych grach. Wiadomo jednak, że każdy będzie jednak cierpliwie czekał na zabawę w produkcji Rockstara. Niektórzy jednak tak się cieszą ze współpracy z firmą, że nie trzymają języka za zębami, co prowadzi do pewnych nieporozumień.

Zagram w GTA!

Dave Jackson to aktor głosowy, który pochwalił się w mediach społecznościowych tym, że bierze udział w sesji nagraniowej do GTA. Dowiedział się on, że wcieli się w rolę kapitana McClane w nowym Grand Theft Auto. Oczywiście, skoro mówimy o nowym GTA, to każdy myśli, że chodzi o GTA 6.

Dlaczego aktor głosowy nie wie w czym gra? Cóż, firmy nie chcą od razu ujawniać nazw swoich projektów, aby nie dochodziło do wycieków. Jak widać – może mieć to sens. Osoba wcielająca się głównego bohatera Red Dead Redemption 2 nawet, gdy już wiedziała, że dostanie tę rolę to i tak przez jakiś czas nie wiedziała w czym bierze udział. Dave i tak ogłosił jednak udział w nowym GTA.

O które GTA chodzi?

Dave Jackson został przepytany na temat tego, o którym Grand Theft Auto mówi? Jak się okazało – nie ma żadnych dowodów, którymi mógłby potwierdzić, w czym bierze udział. Nie ma też pewności, że to GTA 6 lub coś do GTA 5, a może tylko głos potrzebny do zwiastuna?

Czytaj też: Szczegóły Elden Ring. Zrzuty ekranu pokazują, co nas zabije kilkanaście razy

Biorąc to wszystko pod uwagę oraz aktualny stan rozwoju GTA 6, powinniśmy jednak nastawiać się na to, że aktor weźmie po prostu udział w nagraniach do jakiejś misji w Grand Theft Auto Online. Pozostaje nam dalej czekać na strzępki informacji o GTA 6. No chyba, że… Jackson zrozumiał, że powiedział zbyt dużo i teraz chce wyprowadzić graczy w pole…