Reklama
aplikuj.pl

Niepubliczne materiały wideo o Starfield zapowiadają gigantyczną grę

starfield

Dotychczas nie byłem przekonany do Starfield. Niepubliczne materiały udostępnione przez graczy sprawiły jednak, że zacząłem na tę produkcję czekać. Zobaczcie, co zaprezentowano!

Grafiki koncepcyjne Starfield

Bethesda stale skąpi nam nowych materiałów dotyczących Starfield. Do dziś nie widzieliśmy gameplayu z gry, ale trzeba przyznać, że to co jest pokazywane co jakiś czas – może przekonać do regularnego sprawdzania informacji o grze. Ja zamierzam od teraz bardziej śledzić ten tytuł, bo dawno nie widziałem tak ciekawych grafik koncepcyjnych.

Czytaj też: Dying Light na Nintendo Switch oraz nowe wieści o kontynuacji

Skąd wzięły się wspomniane grafiki? Bethesda zaprezentowała je na kilku materiałach wideo, które normalnie dostępne są tylko dla osób, które zapisały się do newslettera na temat gry. Jak to jednak można było się spodziewać – niepubliczne nagrania szybko zostały udostępnione reszcie osób. Rzućcie okiem na materiały!

Z rzeczy, które dotychczas pokazywała nam Bethesda – jawił mi się obraz gry trochę nudnej, w której będziemy podróżowali od stacji kosmicznej do stacji kosmicznej. Teraz jednak widzę, że Starfield, to coś znacznie większego. Tytuł wygląda po prostu, jak kosmiczne The Elder Scrolls. Zapowiada się zatem ogromy RPG z masą planet, lokacji, wielkimi miastami i tysiącami NPC. Czyżby nadchodziła nowa produkcja, która będzie tak kultowa jak Skyrim?

Czytaj też: Saints Row bez spolszczenia? Trzy dodatki po premierze

Warto zwrócić uwagę na to, że materiały wideo zostały wrzucona na YouTube już 4 sierpnia. Ciekawe zatem, czy Bethesda ma już gotowe kolejne nagrania, które będą z czasem udostępniane graczom?

Wyciek goni wyciek

Tymczasem, na subreddicie Starfield, dalej udostępniane są materiały z wczesnej wersji gry. Wygląda na to, że osoba, która miała dostęp do produkcji w przeszłości, zebrała bardzo dużo screenshotów. Nigdy nie wrzucono ich naraz do sieci, przez co od kilku miesięcy pojawiają się kolejne zrzuty ekranu.

Nowe zdjęcia przedstawiają model statku kosmicznego. Ciekawe, z jak bardzo wczesnej wersji pochodzą te materiały? No chyba, że… Bethesda bawi się z fanami i sama wrzuca do Internetu te materiały. Osoba za to odpowiedzialna mogłaby mieć nie lada zabawę! Todd, przejrzałem Cię! Chyba.