Reklama
aplikuj.pl

Oferta studencka w Orange Flex zrobiła się jeszcze atrakcyjniejsza

Orange rozdaje darmowe 32 GB

W wielu miejscach, posiadając legitymację studencką, można liczyć na atrakcyjne promocje i rabaty. Nie inaczej jest w Orange, gdzie w ofercie Flex można otrzymać naprawdę sporo.

Orange Flex dla studentów

Masz legitymację studencką? Sprawdź Orange Flex i nowości, jakie pomarańczowy operator przygotował w ramach tej oferty. A jest tego naprawdę sporo. Zacznijmy jednak od początku, bo dla osób chcących dołączyć do usługi przygotowano miesiąc za darmo, konieczne jest jedynie podanie kodu FLEX podczas uruchamiania usługi. Kiedy już mamy ją aktywną, przechodzimy do kolejnego bonusu – pakietu 250 GB na 6 miesięcy za darmo.

Czytaj też: The Premiere – projektor czy telewizor?

Skorzystanie z niego również jest proste. Wystarczy w aplikacji Orange wejść w zakładkę Odkryj, gdzie następnie należy wypełnić specjalny formularz, który potwierdzi status studenta. Kiedy operator potwierdzi zasadność przyznania bonusu otrzymujemy link, który przekierowuje do Klubu FLex, a tam już czeka paczka gigabajtów. Tutaj jednak należy pamiętać, że promocja obowiązuje do 28 lutego 2022 roku. Niby czasu jest jeszcze dużo, jednak lepiej zrobić to od razu.

Czytaj też: Orange rozdaje 10 GB. Wystarczy doładować konto w aplikacji

To jeszcze nie koniec niespodzianek, bo dla studentów chcących skorzystać z Okazji miesiąca przygotowano w Sklepie Flex urządzenia w niższych cenach (nawet do – 23%). Warto więc być czujnym i sprawdzać, bo oferty na sprzęt zmieniają się co jakiś czas. Podobnie jak bonusy, bo Orange w każdą środę rozdaje jakieś prezenty.