Reklama
aplikuj.pl

Nowa promocja Spotify. Tym razem też dla dawnych subskrybentów

Zwykle promocje przygotowywane przez Spotify kierowane są do nowych użytkowników. Tym razem jest podobnie, ale nie tylko, bo skorzystają też ci, którzy już kiedyś posiadali subskrypcję Premium.

Spotify Premium – taniej dla dawnych klientów i za darmo dla nowych

Jeśli komuś się chce i ma czujne oko na promocje, to z serwisów streamujących muzykę można korzystać prawie za darmo i to nie mówimy tutaj o bezpłatnych planach z reklamami. Co chwile bowiem Spotify, Tidal czy też Apple Music ogłasza promocję na darmowe (lub kosztujące grosze) miesiące Premium. W większości przypadków wiąże się to z koniecznością założenia nowego konta, jednak jest to też ogromna oszczędność. Cóż, coś za coś.

Czytaj też: The Premiere – projektor czy telewizor?

Tym razem Spotify przygotowało promocje, które dedykowane są dwóm typom użytkowników – tym, którzy zrezygnowali z Premium, a także tym nowym (a raczej z nowym kontem).

Zacznijmy więc od opcji dla dawnych subskrybentów. Jeśli kiedyś zrezygnowałeś (a dokładniej przed 1 sierpnia 2021 roku) zrezygnowałeś z płatnego planu Premium, teraz możesz go odnowić w znacznie niższej cenie. Za trzy miesiące korzystania zapłacimy bowiem nie 59,97 zł, a 19,99 zł, czyli tyle, ile kosztuje miesięczny dostęp w planie Premium Individual, bo tylko jego dotyczy promocja. Warto jednak się spieszyć, bo aktywacja możliwa jest jedynie do 28 września.

Czytaj też: Orange rozdaje 10 GB. Wystarczy doładować konto w aplikacji

Nie zabrakło też czegoś dla nowych w serwisie. Ta oferta również dotyczy indywidualnego planu Premium i w jej ramach możecie skorzystać z bezpłatnego dostępu do usługi przez trzy miesiące. W tym czasie nie poniesiecie żadnych kosztów, a pierwsza opłata zostanie naliczona dopiero po 3 miesiącach i wyniesie standardowe 19,99zł. I w tym przypadku ważność promocji mija 28 września.