Reklama
aplikuj.pl

Wyciekł Battlefield Mobile. Brzmi aż za dobrze!

battlefield mobile

Nowa gra z serii Battlefield miała dopiero zostać w pełni ujawniona, ale Google Play już teraz pozwala zapoznać się z tytułem. Co nas czeka w Battlefield Mobile?

Battlefield Mobile w Google Play

Nowy tytuł z serii Battlefield to oczywiście Battlefield 2042, który trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X. Niektórzy gracze mogli jednak zapomnieć o tym, że w produkcji jest jeszcze jeden Battlefield. Mobilna odsłona, nazwana po prostu Battlefield Mobile, nie dostawała w ostatnim czasie zbyt dużo uwagi od twórców, ale teraz, gdy produkt pojawił się w Google Play – wiemy więcej.

Gra miała być dostępna w sklepie Google, ponieważ pierwsze alpha testy powinny odbywać się w Indonezji. Najwidoczniej zapomniano zablokować istnienie gry w innych krajach i dziś każdy może zobaczyć zrzuty ekranu w Google Play.

Co zaoferuje Battlefield Mobile

Deweloperzy od początku zapowiadali, że Battlefield Mobile naprawdę będzie Battlefieldem na małym ekranie. Tytuł nie miał być prostym shooterem na wzór mobilnego Call of Duty, a dużą produkcją charakteryzującą się tym samym, co starsi bracia.

Dziś wiemy, że obietnice spełniono, bo opis gry głosi wprost – otrzymamy kilka map, na których będziemy bawić się w wielu trybach. Klasyczne formy zabawy będą przeplatały się z nowymi, a strzelać będziemy do siebie z autentycznych broni. Nie zabraknie również „gadżetów”.

Czytaj też: Czy zmodowany Dying Light w 8K może dorównać Dying Light 2?

W Battlefield Mobile pokierujemy quadami oraz czołgami. Nie zabraknie walki na morzu i w powietrzu. Obecność tylu rodzajów pojazdów, samolotów czy statków sugeruje, że mapy w grze będą naprawdę duże.

To klasyczny Battlefield

Twórcy chwalą się, że Battlefield Mobile, to po prostu to, co dobrze znamy. Cztery klasy nazwane w oryginale Assault, Support, Medic oraz Recon czy modyfikacja uzbrojenia sprawią, że poczujemy się jak w domu. To, co jednak mnie najbardziej zaskakuje to to, że w grze pojawi się destrukcja map!

Czytaj też: Spider-Man 2, God of War 2? Co Sony pokaże na PlayStation Showcase 2021?

Znane z dużych odsłon sytuacje, w których burzą się całe budynki mają pojawić się i na ekranach małych smartfonów. Niesamowite, jak dużą moc obliczeniową mają już współczesne telefony, skoro oferują tak wymagające sytuacje, w których niszczą się całe lokacje. Szykuje się hit!