Reklama
aplikuj.pl

Bose QuietComfort 45 zaprezentowane. Jeszcze lepsze ANC dla jeszcze większego spokoju

Bose QuietComfort 45, słuchawki Bose, Bose, QuietComfort 45, słuchawki Bose

Jeśli kojarzycie słuchawki Bose QuietComfort 35 II, które niegdyś testowaliśmy, to z pewnością spodziewacie się już tego, czym są ujawnione właśnie Bose QuietComfort 45. Te nowe słuchawki, to duchowe następstwo poprzedniego modelu, które sięgnęły po jeszcze lepszy tryb ANC i kilka ciekawych bajerów. Ich sprzedaż ruszy 30 września, kiedy to będą dostępne w cenie 1599 zł.

Premiera Bose QuietComfort 45. Te słuchawki skoncentrowane na ANC i wygodzie można już zamawiać w przedsprzedaży

Wokółuszne słuchawki Bose QuietComfort 45 względem poprzedników zyskały przede wszystkim udoskonalą redukcję hałasu z otoczenia (tryb QUIET), ale też odwrotny względem tego tryb AWARE, który przepuszcza do naszych uszu zwykle niechciane dźwięki. Wedle producenta tego, za co ceniliśmy poprzedników, a więc wysoką jakość dźwięku i komfort, również nie zabraknie w Bose QuietComfort 45. Na jednym ładowaniu wbudowanego akumulatora wytrzymają do 24 godzin działania po 150-minutowym ładowaniu po USB-C, a jak widzicie na zdjęciach, charakterystyczny dla serii wygląd również został przeniesiony do tego modelu.

Czytaj też: Pierwsza wersja AGESA pod Windows 11 dla płyt B550 i B450

W obu trybach działania Bose QuietComfort 45 wykorzystuje mikrofony znajdujące się na zewnątrz i wewnątrz, które łączą się z opatentowanym układem cyfrowym, aby w czasie rzeczywistym eliminować niechciany hałas. Część tych mikrofonów odpowiada też za zapewnienie świetnej jakości dźwięku podczas rozmów telefonicznych, dzięki formowaniu wiązki, skupiającej się na głosie użytkownika i eliminującej hałas wokół.

Czytaj też: Najlepszy kontroler do strzelanek? Mouse Pro Controller V5 imituje myszkę

Całe centrum dowodzenia Bose QuietComfort 45 sprowadzono do czterech przycisków na prawej muszli, gdzie znalazł się te do zwiększania i zmniejszania głośności, zasilania i parowania Bluetooth, a także jeden do najczęściej używanych zadań – odbierania i kończenia połączeń, odtwarzania i wstrzymywania muzyki oraz dostępu do natywnych funkcji VPA. Uzupełniono to przyciskiem na lewej muszli, który służy do przełączania trybów (AWARE/QUIET) oraz wyciszania mikrofonu podczas rozmów. Wszystko to wspiera aplikacja Bose Music.