Reklama
aplikuj.pl

Twitter przedstawił kilka nowych funkcji, które są testowane w serwisie

twitter

Twitter rozpoczął testowanie kilku nowych funkcji. Wśród nich znajdziemy nowy projekt interfejsu użytkownika, nową funkcję społecznościową i kolejny sposób usuwania obserwujących.

Co nowego szykuje Twitter?

W ostatnim czasie sporo się dzieje na Twitterze. Serwis wprowadza coraz to nowe funkcje, które znacznie rozszerzają możliwości użytkowników. Oczywiście, nadal nie ma opcji edycji tweetów, a i wśród tych nowości również jej nie znajdziecie. Sprawdźmy jednak, co przygotowano.

Czytaj też: Allegro Pay w końcu trafia do wszystkich użytkowników

Jedna ze zmian obejmuje interfejs użytkownika, w którym wpisy zostaną rozciągnięte od krawędzi do krawędzi. Nie będzie więc tego wolnego, białego miejsca po bokach. Twitter testuje to na iOS wśród wybranych użytkowników. Jak to będzie wyglądać zobaczycie poniżej.

Kolejna nowość związana jest z blokowaniem użytkowników. W łatwy sposób będzie można pozbyć się niechcianego obserwatora, a on nie zostanie o tym powiadomiony. Nie trzeba już będzie go blokować. Jeśli więc taki użytkownik sam wejdzie na nasz profil, nadal będzie mógł zobaczyć posty, albo ponownie włączyć obserwację.

Czytaj też: Premiera realme Pad, realme 8s 5G i realme 8i

Trzecią funkcją są „Społeczności”. Zapowiadano już ją w lutym i umożliwia ona tworzenie grupy tylko dla zaproszonych osób. Taką Społeczność można utworzyć wokół dowolnego tematu i zaprosić wybranych użytkowników do wspólnej dyskusji. Administratorzy i moderatorzy mogą zaprosić każdego, zaś zaproszeni przez nich użytkownicy dostają możliwość zaproszenia pięciu kolejnych osób.

https://twitter.com/JoinCommunities/status/1435652955068411916