Reklama
aplikuj.pl

Współpraca Oppo i Kodaka przynosi limitowaną edycję Find X3 Pro

Współpraca Oppo i Kodaka przynosi limitowaną edycję Find X3 Pro
Oppo Find X3 Pro

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Oppo podjęło współpracę z firmą Kodak. Ich celem ma być stworzenie nowego flagowca, ale wygląda na to, że już teraz widzimy jeden z owoców ich prac – limitowaną edycję Find X3 Pro.

W tej wersji Find X3 Pro składa ukłon klasycznemu aparatowi Kodaka

Współpraca zawiązana z firmą Kodak ma zaowocować nowym flagowcem Oppo. Z przecieków wiemy, że smartfon ma stanowić hołd dla konstrukcji jednego z klasycznych aparatów Kodaka. Z technicznych informacji zaś, mówi się o podwójnej kamerze głównej składającej się z czujników Sony IMX766 1/1,5 cala i oferującej po 50 Mpix rozdzielczości. Ponadto smartfon ma być wyposażony w teleobiektyw 13 Mpix z 2-krotnym zoomem i aparat do makro 3Mpix. Są to oczywiście jedynie przecieki, więc trzeba czekać na oficjalne info ze strony Oppo.

Czytaj też: Premiera realme Pad, realme 8s 5G i realme 8i

Tymczasem do sieci trafiło zdjęcie, które pozwala nam rzucić okiem na inny efekt współpracy obu firm. Jest to nowa wersja kolorystyczna Oppo Find X3 Pro, smartfona debiutującego w marcu tego roku. Obudowa utrzymana jest w czarno-srebrnej kolorystyce, przy czym wyraźnie widać, że czarna wstawka wykonana jest ze skóry, lub podobnego materiału. Tylny panel bezpośrednio nawiązuje do projektu klasycznego Kodaka 35.

Czytaj też: Twitter przedstawił kilka nowych funkcji, które są testowane w serwisie

Serwis GSMarena zauważa, że numer seryjny urządzenia (PEEM00 na naklejce widocznej na zdjęciu) jest identyczny z tym z oryginalnego Find X3 Pro. Możemy być więc prawie pewni, że limitowana edycja nie niesie ze sobą żadnych innych zmian prócz obudowy.