Reklama
aplikuj.pl

Jak FSR poprawia Far Cry 6? Znamy wzrosty płynności dzięki funkcji AMD

Jak FSR poprawia Far Cry 6., Far Cry 6 FSR, FSR w Far Cry 6

Far Cr 6 doczeka się premiery już 7 października na konsolach nowej i starej generacji, urządzeniach z Windowsem, czy nowościami pokroju Amazon Luna, czy Google Stadia. Jednak już teraz firma AMD opublikowała nowe nagranie, przedstawiające to, jak FSR poprawia Far Cry 6.

AMD pokazało, jak FSR poprawia Far Cry 6

Dostaliśmy tym samym pierwszy wgląd w wzrost płynności, jakiej możemy spodziewać się po włączeniu Fidelity FX Super Resolution w Far Cry 6. Nie przedłużając, znajdziecie je poniżej.

Czytaj też: Wrażenia z Call of Duty Vanguard Beta

Opublikowano je nie bez powodu, a przez to, że Far Cry 6 wpisuje się do programu Raise the Game, co zagwarantowało grze m.in. wsparcie od AMD przy optymalizacji oraz implementowaniu funkcji. Firma niestety nie dała tutaj dobrego „informacyjnego popisu”. Nie wspomniała o tym, co znalazło się w platformie testowej, czy jakie dokładnie ustawienia graficzne aktywowała.

Czytaj też: Dying Light 2 opóźnione. Nie zagramy w 2021 roku

Wiemy tylko tyle, że komputer był wyposażony w „sprzęt AMD” (to sugeruje, że najnowszy), a gra była odpalona w 4K. Wzrost płynności po aktywacji FSR w Far Cry 6 można ocenić na jakieś 44%, ale pozostałe kwestie (czy grafika nam odpowiada), musimy już ocenić sami.