Reklama
aplikuj.pl

25 GB na 25-lecie T-Mobile Polska

t-mobile

Happy Fridays od T-Mobile jest w tym tygodniu wyjątkowe. Operator rozdaje bowiem 25 GB z okazji 25-lecia istnienia sieci.

Urodzinowe Happy Fridays na 25-lecie T-Mobile Polska

Dziś mija ćwierć wieku od powstania T-Mobile, choć w tamtym czasie sieć znaliśmy pod nazwą Era GSM. Z tej okazji, w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays przygotowano pakiet gigabajtów, który można aktywować od dzisiaj, 16 września, do 30 września. Jest to o wiele dłuższy czas niż zazwyczaj, ale operator robi to po to, by każdy klient mógł świętować tę rocznicę.

Czytaj też: Motorola Moto e20 – Android Go w pełnej okazałości

Jak zwykle, prezent można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile”. Jest oczywiście druga opcja. Można wysłać  SMS na nr 80800 o treści „HF”, a pakiet aktywuje się w ciągu 72 godzin. Promocję przygotowano dla klientów MIX, oferty na kartę i abonamentu w T-Mobile. Czas na wykorzystanie darmowych 25 GB różni się w zależności od oferty. Klienci abonamentowi mają na to czas do końca kolejnego yklu rozliczeniowego i przez cały kolejny miesiąc w przypadku abonamentu, zaś w MIX-ie i ofercie na kartę – w ciągu 30 dni od aktywacji.