Reklama
aplikuj.pl

Motorola Moto e20 – Android Go w pełnej okazałości

Motorola Moto e20 - Android Go w pełnej okazałości

Dzięki platformie Android Go, nawet smartfony z gorszymi komponentami, mogą oferować komfortową pracę i zapewniać wszystkie najważniejsze funkcje. Tak jest w przypadku debiutującego modelu Motorola Moto e20.

Moto e20 – sprawdźmy, co oferuje ten smartfon

Już sama obecność Androida Go na pokładzie daje nam pojęcie, że nie ma co spodziewać się szałowej specyfikacji. Ta wersja systemu potrzebuje do działania 1 GB pamięci RAM, choć w tym przypadku Motorola dała nam nieco więcej. UniSoc T606 wspierany jest przez 2 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej, z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD. Android 11 Go odpowiada za płynną i bezproblemową pracę.

Czytaj też: Kolejne nowości Apple – iPad, iPad mini i Apple Watch Series 7

Motorola Moto e20 - Android Go w pełnej okazałości

Moto e20 oferuje nam naprawdę sporo istotnych funkcji, jest łączność LTE, Bluetooth 5.0, WiFi, GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, a nawet czytnik linii papilarnych wbudowany w logo na pleckach urządzenia. Istotnym minusem jest brak NFC. Bateria ma pojemność 4000 mAh i obsługuje ładowanie z mocą 10 W. Nie jest to dużo, ale Motorola zadbała o energooszczędne podzespoły, które mają wydłużyć pracę baterii, więc nie trzeba będzie co chwilę męczyć się z powolnym ładowaniem.

Ekran IPS Max Vision ma przekątną 6,5 cala i rozdzielczość HD+. Z przodu znajdziemy kamerkę do selfie 5 Mpix, zaś z tyłu moduł główny 13 Mpix i czujnik głębi 2 Mpix .

Czytaj też: YouTube automatycznie przetłumaczy komentarze

Jak więc widzicie, parametry są bardzo podstawowe, ale z pewnością wystarczające, gdy zależy nam na tanim modelu. W Polsce jego cenę sugerowaną ustalono na 449 zł. Moto e20 dostępna jest w sklepach i w sieci Plus.