Reklama
aplikuj.pl

Zaskakujący zwiastun Dying Light na Switcha i inne nowości od Techlandu

dying light

Techland opublikował kilka nowych materiałów wideo, które mają zapoznać nas z nadchodzącymi grami studia. Zwiastun Dying Light na Nintendo Switch zaskakuje swoją nietypowością.

Techland tworzy dwie gry

Aktualnie w Techlandzie (przynajmniej o tylu oficjalnie wiemy) powstają dwie gry. Pierwsza to Dying Light 2 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X oraz PC, a druga to Dying Light przeznaczony na konsolkę Nintendo Switch.

Czytaj też: Call of Duty 2023 z pierwszym szczegółami. Tak, dobrze czytacie

Deweloperzy wrzucili do sieci kilka nowych materiałów pozwalających nam lepiej zapoznać się z nadchodzącymi produkcjami. Otrzymaliśmy nietypowy zwiastun Dying Light na Nintendo Switch, Dying 2 Know oraz kolejną opowieść audio.

Zwiastun Dying Light na Nintendo Switch

Materiał, od którego zaczniemy, to Dying Light na Nintendo Switch. Ta przenośna wersja gry doczekała się pierwszego wideo reklamującego tytuł i… nie za bardzo mamy co na nim zobaczyć. Techland postawił bowiem na krótką animację prezentującą coś, co bardziej przypomina Mirror’s Edge, niż Dying Light.

Czytaj też: Wyciekły nazwy map Call of Duty Vanguard i niektóre z nich brzmią znajomo

Graczom wideo się jednak podoba i niektórzy nietypowe nagranie tłumaczą tym, iż Nintendo mogło sobie nie życzyć brutalnych zwiastunów gier na ich platformę, która znana jest z bycia przyjaznym rodzinom. Problem jednak w tym, że Nintendo od dawna nie ogranicza już tak deweloperów, więc… być może Techland znacznie bardziej zmodyfikował grę, aby działała na Pstryku i sprawił, że oprawa jest bardziej komiksowa?

Walka w Dying Light 2

Wrocławianie opublikowali kolejne nagranie z serii Dying 2 Know, w którym opowiadają graczom na temat broni występujących w grze.

W Dying Light 2 znajdzie się prawie dwieście broni, które mają być różnorodne i w pełni modyfikowalne. Jeśli ktoś w pierwszej grze posługiwał się tylko maczetą, to w Dying Light 2 będzie ona najnudniejszą bronią, ponieważ ludzkość po 20 latach walki z zombie, musi zbierać resztki innych broni i łączyć je razem.

Opowieść audio Dying Light 2

Do tego wszystkiego Techland dorzuca jeszcze nową opowieść audio. To klimatyczne słuchowisko, to kolejne krótkie nagranie, które przenosi nas w świat gry. Choć poziom aktorski nie zawsze jest taki, jak powinien, to jednak po raz kolejny otrzymujemy niesamowicie wciągającą opowieść ze świata Dying Light 2.

Dalej po cichu liczę, że opowieści z gry w jakiś sposób będą powiązane z zadaniami pobocznymi lub twórcy przygotują model pewnego grobu obok wieży…