Reklama
aplikuj.pl

Call of Duty 2023 z pierwszym szczegółami. Tak, dobrze czytacie

call of duty 2023

Jeśli jesteście fanami Call of Duty to macie zapewne w ostatnim czasie sporo radości. Teraz już nawet wiadomo, co nas czeka za dwa lata! Call of Duty 2023 nie jest już spowite tajemnicą.

To ile tych Call of Duty powstaje?

Cykl tworzenia Call of Duty to proces, w którym różne zespoły pracują przez trzy lata nad nową odsłoną. Dzięki temu, co roku mamy nową część serii i… przecieki na temat tego, co szykują deweloperzy. Nie tak dawno pisaliśmy, że wiemy, czym będzie Call of Duty 2022.

Okazuje się, że wystarczyło kilka dni i już znamy plany na kolejną odsłonę, która wyjdzie za dwa lata. Znany informator serii potwierdził wieści na temat Call of Duty 2023.

Gdzie trafimy w Call of Duty 2023?

Przyszłoroczne Call of Duty będzie dziełem Infinity Ward, a gra prawdopodobnie nazwana zostanie Call of Duty Modern Warfare 2 (2022). Odsłoną przygotowywaną na rok 2023 zajmuje się jednak „ta druga mocna ekipa”, czyli Treyarch. Deweloperzy, którzy zasłynęli z serii Black Ops, a ich ostatnim dziełem było Call of Duty Black Ops Cold War, są następni w kolejce po Modern Warfare.

Czytaj też: Szczegóły God of War Ragnarok. Gdzie Kratos wyruszy dalej?

Kolejna gra od Treyarch ma nas zabrać w niedaleką przyszłość. Raczej nie zobaczymy biegających po polu bitwy robotów, a na pewno (co potwierdza Tom Henderson) nie będzie biegania po ścianach. Nie znamy dokładnego tytułu gry, choć zapewne możemy się spodziewać, że ponownie otrzymamy jakieś Black Opsy.

Coś dużo tych wycieków…

Niektórzy gracze niepokoją się jednak tym, że wycieki na temat serii dotyczące przyszłych gier mają miejsce tak często. Nigdy tak szybko nie poznawaliśmy informacji o grach z serii, które wychodzą nawet za dwa lata. Skąd zatem niepokój?

Tworzeniu Call of Duty Vanguard towarzyszyło sporo problemów i deweloperzy potrzebowali wsparcia innych zespołów. Same materiały z gry nie robią również takiego wrażenia, jak zawsze, a tryb sieciowy wydaje się być zrobiony bez większych rewolucji.

Czytaj też: GTA 5 ocenzurowane na PS5? Gracze zwracają uwagę na różnice w grze

Czyżby wszystkie te wycieki na temat nadchodzących odsłon, które zapowiadają się znakomicie (Modern Warfare powraca w 2022, a CoD 2023 będzie trochę jak Battlefield 2042!) miały uspokoić fanów, którzy raczej nie będą zachwyceni tym, co otrzymają w tym roku od Activision? To wszystko, to tylko domysły graczy, a jak będzie naprawdę? Będziemy wiedzieli więcej, gdy Call of Duty Vanguard zadebiutuje i pokaże swoją jakość.