Reklama
aplikuj.pl

InPost wprowadza nową usługę – dostawa do Paczkomatu jeszcze tego samego dnia

aplikacja inpost, InPost, InPost infolinia, paczkomaty

Paczkomaty to naprawdę wygodna forma dostawy, a na dodatek, zwykle przesyłki docierają do nas szybko, więc nic dziwnego, że wiele osób tak chętnie korzysta z tej opcji. InPost chce jednak jeszcze bardziej nas do tego zachęcić wprowadzając nową usługę.

InPost wprowadza nową usługę – Same Day Delivery

Jak już sama nazwa wskazuje – chodzi o dostawę tego samego dnia, w którym paczkę zamówiliśmy. Oczywiście ta opcja ma pewne ograniczenia, które jednak są całkowicie logiczne. Raczej nikt nie oczekuje, że w ciągu kilku godzin dojdzie do niego przesyłka z drugiego końca kraju lub paczka nadana późnym wieczorem. By skorzystać z Same Day Delivery nie trzeba dodatkowo dopłacać – to spory plus.

Czytaj też: Xiaomi 11T, 11T Pro i 11 Lite 5G NE zadebiutowały. Znamy pełną specyfikację i ceny

Paczka zaś zostanie dostarczona tego samego dnia, pod warunkiem, że do centrum dystrybucji trafi przed 16:30, a paczkomat, do którego ma być doręczona znajduje się na terenie tego samego miasta. Jeśli zostaną spełnione te warunki, to dostawa tego samego dnia jest jak najbardziej możliwa. Cała procedura nadawania przebiega dokładanie tak samo, jak dotychczas.

Czytaj też: 25 GB na 25-lecie T-Mobile Polska

Aktualnie skorzystać z tej opcji można tylko w dwóch miastach – Warszawie i Łodzi, ale do końca roku InPost ma zamiar rozszerzyć ją na 20 największych miast naszego kraju. Jest to więc bardzo ciekawa opcja, a brak dodatkowych opłat sprawi, że z pewnością wiele osób będzie chętnie z niej korzystać.