Reklama
aplikuj.pl

Wideorejestratory Nextbase w Polsce. Firma zadebiutowała w kraju nad Wisłą

Wideorejestratory Nextbase w Polsce, Nextbase w Polsce, Wideorejestratory Nextbase

Firma Nextbase już oficjalnie zawitała nad Wisłę i zaczęła oferować swoje wideorejestatory, które przynajmniej według samego producenta, są innowacyjne. Trzeba jednak przyznać, że zintegrowana w większości z nich funkcja Emergency SOS może uratować wiele istnień ludzkich, więc już na papierze sprzęt zapowiada się świetnie.

Nextbase w Polsce, czyli wyjątkowe wideorejestratory z górnej półki już w naszych sklepach

Brytyjski Nextbase zawitał do Polski ze swoją najnowszą rodziną wideorejestratorów, w skład której wchodzi sześć modeli. Te już można kupować w sklepie MediaMarkt, MediaExpert, Komputronik, X-kom, Allegro oraz u wybranych partnerów handlowych w sugerowanych cenach:

  • 122HD – 299 PLN
  • 222 – 399 PLN
  • 322GW – 599 PLN
  • 422GW – 799 PLN
  • 522GW – 899 PLN
  • 622GW – 1 199 PLN

Czytaj też: Test Navitel MR155 NV, czyli wideorejestratora zaklętego w lusterko

Najbardziej zaawansowane modele są więc bardzo drogie, ale jest ku temu kilka powodów. Wszystkie bowiem posiadają inteligentny tryb parkowania, podczas gdy modele z oznaczeniem GW wyposażono w moduły GPS i WiFi. Producent zadbał też o funkcje AutoSync do przesyłania zabezpieczonych nagrań poprzez Bluetooth na smartfona (na który zapewnia zresztą aplikację MyNextbase) czy wbudowane wsparcie asystenta Amazon Alexa.

Czytaj też: Test wideorejestratora Navitel R600

Tak z kolei prezentuje się samo porównanie modeli między sobą i co tu dużo mówić, najdroższy wideorejestrator Nextbase 622GW robi tutaj wrażenie funkcjami i możliwością nagrywania w 4K i 30 FPS. Problem w tym, że cenowo plasuje się ponad dwa razy gorzej, jeśli idzie o jakość nagrań na papierze, względem innych modeli. Może jednak jest wart tej kwoty, bo powala praktycznymi możliwościami? Tego dowiemy się dopiero przy okazji pojawienia się niezależnych testów.