Reklama
aplikuj.pl

Polskie ceny Gran Turismo 7 i bonusy ujawnione. Yaris na 25-lecie gry

gran turismo 7

Poznaliśmy ceny zamówień przedpremierowych Gran Turismo 7. Jak się okazuje, nie będzie możliwości kupna gry na PS4 i darmowego ulepszenia do wersji PS5. Będziemy musieli zapłacić.

Zamówienia przedpremierowe na Gran Turismo 7 ruszyły

Też macie ochotę na nowe Gran Turismo 7? Gran Turismo Sport się mi już przejadło i mam ochotę rozpocząć przygodę w kolejnej części. Premiera nowej gry odbędzie się dopiero w przyszłym roku, a konkretnie – 4 marca 2022. Już teraz jednak można składać zamówienia przedpremierowe na grę. Jeśli macie jeszcze PS4 i przejdziecie na PS5 dopiero po premierze tytułu, to za ulepszenie gry będzie trzeba niestety dopłacić.

Czytaj też: Star Wars od Quantic Dream nie będzie tym, czym myślicie

Osoby, które skuszą się na złożenie zamówienia na tytuł już teraz otrzymają pięć bonusów. Nie ma znaczenia, czy kupimy wersję na PS4 czy PS5 – każdy pre-order cyfrowy i fizyczny upoważnia nas do otrzymania:

 • 100 000 kr. (kredytów w grze)
 • Pakiet trzech samochodów zawierający:
 • MAZDĘ RX-VISION GT3 CONCEPT Stealth Model
 • Porsche 917 LIVING LEGEND ’14
 • Toyotę Suprę GT500 ’97 (Castrol TOM’S)

Płatne ulepszenie gry i Edycja Deluxe na 25-lecie

Sony już teraz zdradza, że nie zamierza pozwalać nam na kupno gry na PS4 i potem darmową aktualizację do wersji PS5. Za ulepszenie tytułu będzie trzeba zapłacić, a kwota ta wyniesie nas 40 złotych. Ile kosztować będzie Gran Turismo 7? Wersja PS5 to 339 złotych, a edycja PS4 – 299 złotych.

Obie wersje gry (PS4 i PS5) otrzymamy jeśli skusimy się na Edycję Deluxe stworzoną z okazji 25-lecia serii. Tutaj musimy wydać już 429 złotych. W jej skład wchodzi:

 • Gran Turismo 7
 • Uprawnienia do wersji na PS4 i PS5
 • 1 500 000 kr. (kredytów w grze)
 • Specjalna Toyota GR Yaris
 • 30 awatarów do PSN
 • Oficjalna ścieżka dźwiękowa

Jeśli złożymy zamówienie przedpremierowe to otrzymamy oczywiście jeszcze wspomniane wcześniej bonusy.

Gran Turismo 7 i wersja PS5

Polyphony Digital zapowiada , ze w produkcji w dniu premiery znajdzie się ponad 420 samochodów. Torów ma być za to ponad 90, a każdy z nich zaoferuje zmienne warunki pogodowe.

Czytaj też: Aktualizacja PS5 podkręciła moc konsoli!

Jeśli chodzi o szczegóły wersji PS5 to twórcy zapowiadają rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę oraz HDR. Tryb zdjęciowy gry zaoferuje także ray-tracing. Nie zabraknie także dźwięku 3D czy wykorzystana adaptacyjnych triggerów, które będą symulowały buksowanie kół.

Musicie pamiętać, że gra wymagać będzie stałego połączenia z Internetem, nawet gdy będziemy grać w tryb dla pojedynczego gracza. W online pościgamy się do 20 graczy naraz, a na podzielonym ekranie do dwóch graczy.