Reklama
aplikuj.pl

Star Wars od Quantic Dream nie będzie tym, czym myślicie

star wars

Pojawiły się kolejne informacje na temat domniemanej gry Star Wars od twórców Detroit: Become Human. Co tym razem wyciekło, zanim w ogóle zapowiedziano grę? Nie tego mogą się spodziewać fani dewelopera.

Nowe Star Wars

Jeszcze wczoraj zastanawialiśmy się, czy Star Wars od twórców Detroit Become Human to fakt? Dziś mamy za to kolejne potwierdzenia tych rewelacji. Wychodzi na to, że tytuł rzeczywiście jest w produkcji i to od dłuższego czasu. Wszyscy spodziewali się jednak klasycznej rozgrywki w stylu Quantic Dream.

Nowe informacje na temat produkcji wskazują jednak na to, że tytuł będzie wyglądał trochę inaczej, niż poprzednie produkcje studia. Czyżby po latach ekipa potrzebowała odświeżenia formuły, żeby nie zwariować od ciągłego planowania pt. co się stanie jeśli gracz podejmie jedną decyzję w kilkadziesiąt scen temu?

Kolejny informator Star Wars

Tym razem, informacje na temat gry Star Wars od Quantic Dream pochodzą od informatora serwisu Kotaku. Redaktorzy dotarli do własnego źródła, który również przedstawił dowody na to, że deweloperzy do niedawna blisko współpracujący z Sony, pracują teraz nad grą dla Disneya.

Informator przedstawił nowe wieści na temat nadchodzącej produkcji Star Wars. Jak się okazuje, gra nie będzie przypominała klasycznej produkcji od Quantic Dream. Tytuł ma być skierowany bardziej na akcje i eksplorację, niż na odtwarzanie danych czynności czy dialogi. Zamiast klasycznych Quick Time Eventów, będą tradycyjne sceny akcji.

Czytaj też: Saints Row wygląda rewelacyjnie, ale twórcy coś nie chcą tego pokazać

Co więcej, dowiedzieliśmy się, że gra będzie prawdopodobnie tytułem z otwartym światem! Szykuje się nam zatem coś o naprawdę dużej skali i pewnie niemałym budżecie. Informator wspomina również, że Quantic Dream rozważa dodanie do produkcji elementów rozgrywki sieciowej.

Wszystko to brzmi, jak klasyczna gra akcji z otwartym światem, a tryb sieciowy raczej pozwala nam wyobrażać sobie tytuł, w którym będzie więcej strzelania, niż walki na miecze świetlne.

Gry Star Wars

Fani gier wideo z uniwersum Star Wars muszą być w ostatnim czasie zachwyceni. W końcu wiemy już o tym, że powstaje LEGO Star Wars: The Skywalker Saga czy Star Wars Hunters. Do tego ogłoszono remake Star Wars Knight of the Old Republic, a i nie zapominajmy, że Ubisoft dłubie nad swoją grą w tym uniwersum.

Czytaj też: Spider-Man w Cyberpunk 2077. Mod pozwala nam bujać się na haku

Mało? No to jeszcze dorzućmy drugą część Star Wars Jedi: Upadły Zakon i oczywiście tajemniczy tytuł od Quantic Dream. Tak duże studia raczej nie zawiodą i możliwe, że do końca tej generacji konsol otrzymamy masę, rozbudowanych gier Star Wars. Chyba wypadałoby, żebym obejrzał coś więcej, niż tylko sześć klasycznych filmów…