Reklama
aplikuj.pl

Posiadacze starszych urządzeń stracą dostęp do HBO GO. Dlaczego?

Westworld sezon 3, Spisek przeciwko Ameryce, HBO, HBO GO marzec 2020, HBO GO premiery, HBO GO, Toy Story 4, Śniadanie u Tiffany'ego,

Aplikacja HBO GO przestanie być dostępna dla niektórych użytkowników i to wcale nie ze względu na kwestie opłat. Tym razem chodzi o sprzęt, na którym z serwisu korzystają.

HBO GO – koniec wsparcia aplikacji na niektórych telewizorach

Posiadacze starszych telewizorów od dzisiaj będą musieli pożegnać się z aplikacją HBO GO. HBO przestało bowiem wspierać swoją aplikację na niektórych urządzeniach Samsunga. Chodzi o te z systemem operacyjnym Orsay. W przypadku tych modeli konieczne jest posiadanie przystawki Apple TV czy Google Chromecast. Bez tego, niestety, nie będzie możliwości korzystania z serwisu.

Czytaj też: Starsze wersje Androida też dostaną automatyczne resetowanie uprawnień

Nieco inaczej wygląda sprawa na telewizorach Samsung z systemem Tizen (wersja z 2015 roku lub starsza) oraz LG z WebOS w wersji 3.5 i starszych. Tutaj konieczna będzie aktualizacja.

Okazuje się również, że osoby, które korzystały z serwisu za pośrednictwem PlayStation 3 także stracą dostęp do treści HBO GO. Ta niedogodność raczej nie dotyczy dużej ilości osób, jednak zapewne znajdą się tacy, którzy PS3 wykorzystywali właśnie do tego celu. Tutaj rozwiązania nie ma, trzeba znaleźć inny sposób na korzystanie z platformy.