Reklama

Bilety na IEM 2022 w Katowicach do kupienia. Impreza wraca po dwóch latach przerwy

Bilety na IEM 2022 w Katowicach, IEM 2022, katowice IEM 2022, bilety IEM 2022

Intel Extreme Masters jest jedyną taką imprezą w Polsce i choć w poprzednich dwóch latach się nie odbyła, teraz hucznie powraca. Możemy być co do tego pewni, jako że bilety na IEM 2022 w Katowicach będzie można kupić już jutro.

IEM 2022 już pewny! Bilety na Intel Extreme Masters 2022 wkrótce do kupienia

Oficjalnie ogłoszono, że IEM 2022 odbędzie się między 25 a 27 lutego następnego roku w kultowym już Spodku w Katowicach i to na żywo. Zapomnijcie o ekranach i śledzeniu transmisji. Tych wprawdzie zapewne nie zabraknie, ale pomimo pandemicznych realiów IEM 2022 ponownie zgromadzi setki tysięcy graczy w jednym miejscu.

Czytaj też: Star Wars od Quantic Dream nie będzie tym, czym myślicie

Jeśli chcecie się do nich zaliczyć, pamiętajcie, że sprzedaż biletów ruszy 23 września o godzinie 14:00 w serwisie e-bilet.pl. Co ważne, ze względów bezpieczeństwa wszystkie bilety na wydarzenie są imienne i kosztują od 95 złotych (szczegóły tutaj).

Podczas IEM 2022 odbędzie się turniej e-sportowy w Counter-Strike: Global Offensive oraz w StarCraft II o łącznej puli nagród, wynoszącej ponad milion dolarów. Nie zabraknie też strefy IEM Expo z „nowoczesnymi stanowiskami największych na świecie marek technologicznych, gamingowych i tych, które kojarzone są z esportem”.

Czytaj też: Aktualizacja PS5 podkręciła moc konsoli!

Odwiedzający mogą także liczyć na prezentacje najnowszego sprzętu do grania, spotkania z ich idolami ze świata gamingu i esportu, konkursy oraz szereg innych atrakcji. Na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać.