Reklama
aplikuj.pl

Oppo A55 4G na przeciekach. Są rendery i szczegóły specyfikacji

Oppo A55 4G na przeciekach. Są rendery i szczegóły specyfikacji

Wygląda na to, ze Oppo faktycznie pracuje nad wersją Oppo A55 w wersji 4G. Zmiany w smartfonie będą dotyczyły nie tylko braku 5G, ale również wyglądu urządzenia.

Co wiemy o Oppo A55 4G?

W styczniu na rynek trafił A55 5G i wygląda na to, ze już niedługo smartfon doczeka się wersji bez obsługi sieci nowej generacji. Nie będzie to jednak jedyna zmiana, bo Oppo, jak wskazują rendery, zmodyfikuje również wygląd smartfona, choć nie będą to zbyt rewolucyjne zmiany.

Czytaj też: Samsung Galaxy A13 5G dostanie autorski czujnik aparatu?

Tak prezentuje się Oppo A55 4G.

Źródło: 91mobiles

Można zauważyć, że producent zmienił położenie aparatu do selfie. Znajduje się on w lewym górnym rogu, podczas gdy w modelu 5G umieszczony jest na środku, we wcięciu w kształcie litery „v”. Na renderach wyspa aparatu i cała reszta prezentuje się tak samo, choć niewykluczone, że finalnie pojawią się też inne zmiany.

Jeśli już przy aparatach jesteśmy, to przecieki wskazują, że wersja 4G zostanie wyposażona w jednostkę główną 50 Mpix. Model z 5G oferuje natomiast w tym miejscu moduł 13 Mpix. Dlaczego tak? Cóż, A55 5G miał być tanim urządzeniem z obsługą sieci nowej generacji, więc trzeba było iść na pewne ustępstwa – lepszy chipset kosztem gorszego aparatu.

Czytaj też: Co Nokia zaprezentuje nam 6 października?

W Oppo A55 4G takich ustępstw już nie trzeba robić, zwłaszcza, że według doniesień procesor będzie tańszy, więc można będzie zainwestować inne komponenty urządzenia. Poznaliśmy też pojemność baterii, którą wyjawił niedawny certyfikat. Ma być to 5000 mAh z obsługą ładowania 18 W. Wiemy również, że oprócz 50 Mpix, konfiguracja aparatu ma składać się z dwóch „oczek” 2 Mpix do makro i pomiaru głębi.