Reklama
aplikuj.pl

To właśnie Nokia XR20 będzie występować w nowym Bondzie

To właśnie Nokia XR20 będzie występować w nowym Bondzie

Już za kilka dni odbędzie się premiera 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda (w końcu!). Na ekranie jednemu z głównych bohaterów towarzyszyć będzie Nokia XR20, smartfon równie wytrzymały, co legendarny Agent 007.

W nadchodzącym filmie o Jamesie Bondzie pojawią się trzy telefony Nokii

Niedawno wydany spot Nokii zdradził nam, że w nowym filmie o Jamesie Bondzie zobaczymy smartfon Nokia XR20. Będzie z niego korzystać Agent 007, choć nie będzie nim James Bond. Jeśli uważnie śledziliście informacje o filmie „Nie czas umierać”, to zapewne wiecie, że bohater grany przez Daniela Craiga jest na emeryturze. Jego miejsce zajęła Naomi (grana przez Lashanę Lynch). I to właśnie ona ma dzierżyć Nokię XR20.

Czytaj też: Oppo A55 4G na przeciekach. Są rendery i szczegóły specyfikacji

Z racji, że premiera filmu była kilkukrotnie przesuwana, to i telefon w tym czasie się zmieniał. W końcu w Bondzie zawsze widzieliśmy najnowsze technologie. W pierwotnej wersji Lashana używała Nokii 5.3, później nawet Nokii 8.3 , a teraz – Nokii XR20 i trudno się dziwić, dlaczego wybór padł właśnie na ten model.

Ta Nokia może przetrwać w temperaturach od -20 do 55°C doskonale radząc sobie z upadkami z 1,8 metra czy wrzuceniem do wody (może przetrwać do godziny). Urządzenie przetrwało wiele rygorystycznych testów wytrzymałościowych. Można być więc pewnym, że to smartfon do zadań specjalnych z baterią o pojemności 4630 mAh i konfiguracją pamięci 4/64 GB. Obsługuje oczywiście sieć 5G, w końcu Agent 007 musi mieć ultraszybki internet.

Nokii XR20 dostępna jest na rynku od wakacji w cenie  2399 złotych. nadmienimy tylko, że ten model ma 4-letnią gwarancję comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń, a oprogramowanie ma być aktualizowane przez pierwsze 3 lata.

Czytaj też: Co Nokia zaprezentuje nam 6 października?

Warto wspomnieć, że w filmie pojawi się również kultowa Nokia 3310, nadal jednak nie wiemy, z czego korzystać będzie James Bond. Niektórzy sądzą, że może być to Nokia X100.